Нормативні документи УО

Нормативні документи УО (20)

25 лютого   2019 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти та установ освіти  територіальної громади Вараської міської ради . Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління, методичного кабінету, директор Вараського інклюзивно-ресурсного центру   та керівники закладів освіти   обговорили  ряд питань щодо  роботи закладів та установ освіти територіальної громади Вараської міської ради.  

 

         Порядок денний наради:                             

   1. Про стан роботи зі зверненнями громадян в управлінні освіти та підпорядкованих закладах освіти у 2018 році.

  2. Про стан роботи щодо дотримання антикорупційного законодавства України в управлінні освіти та підпорядкованих закладах і установах освіти у 2018 році.    

3. Про хід атестації педагогічних працівників у 2018-2019 навчальнному році.   

4. Про порядок  закінчення 2018-2019 навчального  року. Проведеня ДПА та ЗНО у закладах загальної середньої освіти

           5. Про зарахування дітей у перші класи закладів загальної середньої освіти.

         6. Про  підсумки участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  навчальних предметів та ІІ етапі МАН у 2018-2019 навчальному році .

         7. Про профілактичні заходи  щодо поширення кору   в закладах освіти та проведення щеплення учасниками освітнього процесу .

        8. Про протидію булінгу в закладах освіти.

        9. Про відносини  закладу освіти з політичними партіями і релігійними організаціями.

         10.Про фінансово-господарську діяльність управління та підпорядкованих закладів освіти  у 2019 році 

  

За результатами наради прийнято протокольні доручення.

       

 Законом України від 14.10.2014 № 1700-VII «Про запобігання корупції» визначено правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.

Відповідно до абзацу першого частини першої статті 27 Закону № 1700 не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам особи, зазначені у підпунктах «а», «в» – «з» пункту 1 частини першої статті 3 цього Закону. Зокрема, до них належать особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови; міністри, інші відповідні керівники; державні службовці; посадові особи органів місцевого самоврядування.

Особи, які претендують на зайняття зазначених посад, зобов’язані повідомити керівництво органу, на посаду в якому вони претендують, про працюючих у цьому органі близьких їм осіб.

У цьому Законі наведені вище терміни вживаються в такому значенні:

 На виконання положень ст. 38 Кодексу Законів про Працю України про те, що «працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім’ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник».

 Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради інформує керівників закладів освіти міста про те, що на виконання положень  ст. 24 Кодексу Законів про Працю України про те, що «працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України».

Відповідно до статті 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

Сторінка 1 з 2

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Грудень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31