Адміністратор

Адміністратор

 Ресурсна кімната – це спеціально обладнаний освітній простір. Спеціально організований освітній процес, спрямований на гармонійний емоційний, психічний та фізичний розвиток дитини, групи дітей з особливими освітніми потребами. Саме спеціально організований освітній простір дає змогу кожній дитині реалізувати своє право на освіту, максимально розкрити освітній і особистісний потенціал та подолати бар’єри соціалізації.

 Організація простору в ресурсній кімнаті відбувається завдяки розділенню його на зони: навчально-пізнавальна та побутово-практична. Простірпобутово-практичноїзониобладнується кухнею та їдальнею. У цій зоні діти здобувають і засвоюють навички самообслуговування, які допоможуть їм адаптуватися та інтегруватися у суспільство. До навчально-пізнавальноїзонивідноситься:

  •  робоче місце вчителя,
  •  індивідуальні місця для навчання (парти),
  • місце для групових та індивідуальних занять,
  • сенсорний куток,
  • ігрова зона.

  Сенсорний куток в ресурсній кімнаті створюється з метою релаксації і для проведення корекційної роботи психолога. Саме в сенсорному куточку допомагають дітям зняти психоемоційне напруження, розвивати та вдосконалювати сенсорні, вестибулярні і рухові можливості дітей. Ігрова зона – це місце для творчості та ігор.

 В закладах загальної середньої освіти міста Вараша, де функціонують інклюзивні класи, створені ресурсні кімнати. Це заклади загальної середньої освіти № 1,2,4,5. Обладнані вказані кімнати за кошти державної субвенції та місцевого бюджету, завдяки міській владі та депутатському корпусу.

   Запрошуємо взяти участь у культурно-освітніх подорожах Всеукраїнської громадської організації «Серце до серця». За підсумками поїздок/семінарів учасникам видається сертифікат міжнародного зразка із зазначенням академічних годин.

  Інформація про умови участі в міжнародних культурно-освітніх заходах у вкладенні.

  В закладах освіти проводяться заходи по вшануванню пам'яті Героїв Крут, які ввійшли в новітню історію України як вияв мужності, сили духу та патріотизму.

 В цей день, 29 січня 1918 року, молоді захисники Української Народної Республіки стали до бою з московсько-більшовицькими загарбниками та власною кров`ю вписали нову незабутню сторінку в історію українського визвольного руху. Тоді, під селищем Крути, поблизу села Пам'ятне (130 кілометрів на північний схід від Києва) чотирьохтисячна більшовицька армія Михайла Муравйова зіткнулася із загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва (близько трьох сотень осіб), що прийняли нерівний бій і полягли смертю хоробрих. Нечисленні полонені були закатовані. Ціною власного життя юні добровольці зупинили наступ ворога на чотири дні, але саме ці чотири дні дали змогу укласти Брест-Литовський мир, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

  Відвага та самопожертва 300 оборонців Крут став символом героїзму, справжнім прикладом для наступних поколінь борців за незалежну Україну!

  Ми пам’ятаємо звитягу та безстрашність усіх тих, хто впродовж століть віддавав своє життя за незалежність України й продовжує це робити сьогодні…

Пам'ятаємо наших героїв!

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31