30 жовтня 2019 року більше тридцяти лідерів учнівського самоврядування районів, міст та ОТГ розпочали роботу обласної школи управлінської майстерності, яка проходила на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради.  Місто Вараш представляли Хлібович Богдан, голова міської ради старшокласників «Ватра», яка функціонує при Будинку дитячої та юнацької творчості (а з 2019 року він є ще й головою обласної ради старшокласників «Імпульс») та Стадник Олена Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Будинку дитячої та юнацької творчості.

У зв’язку з прийняттям нового Закону України «Про публічні закупівлі» та переведенням закладів загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради на ведення самостійного бухгалтерського обліку та фінансової звітності, управлінням освіти виконавчого комітету Вараської міської ради було організований п’ятиденне навчання за темою: «Головні аспекти в публічних закупівлях».

На даному навчанні дізнались, що таке публічні закупівлі, та як почати з ними працювати.

Проаналізували основні аспекти нового Закону України «Про публічні закупівлі» та порівняли з нині діючим Законом.

- Навчились визначати предмет закупівлі та планувати закупівельний процес;

- дізнались, що таке Публічні закупівлі та система Prozorro;

- як сформувати тендерний комітет або призначити уповноважену особу;

- вивчили відмінності роботи тендерного комітету від уповноваженої особи;

- навчились складати тендерну документацію. Встановлювати вимоги до учасників

- дізнались про процедури допорогових закупівель, відкритих торгів, переговорних процедур та навчились їх оголошувати.

    З 05.11.2019 по 12.11.2019 на базі Будинку дитячої та юнацької творчості четвертий рік поспіль проведено міський етап обласного конкурсу дитячого малюнка „Україна без корупції”. В заході взяли участь учні Вараських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1, №2, №3, №4, №5, Вараської гімназії, навчально–виховного комплексу „дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня” №10 і вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості. На виставці представлені  29 дитячих робіт у трьох вікових категоріях: перша (молодша) – від 6 до 10 років -10 робіт; друга (середня) – від 11 до 14 років – 15 робіт; третя (старша) – від 15 до 17 років – 4 роботи. Малюнки відповідали тематиці, оригінально оформлені, виконані в довільних формах, у більшості випадків, олівцями, а також олійними та акварельним фарбами, гуашшю. 

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Листопад 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30