Заклади позашкільної освіти

   Дитячо-юнацька спортивна школа Вараської міської ради - позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, що в установленному порядку визнаний в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд області, України, здійснює навчально-тренувальну, реабілітаційно-відновлювальну (тренажерний зал, сауна тощо) діяльність.

Повна назва закладу – Дитячо-юнацька спортивна школа Вараської міської ради Рівненської області, скорочена – ДЮСШ.

ДЮСШ заснована Вараською міською радою і підпорядковується управлінню освіти виконавчого комітету Вараської  міської ради.

Юридична адреса ДЮСШ: місто Вараш, Рівненська область, мікрорайон Вараш 28-а.

Директор закладу: Сус Віктор Валентинович.

Заступник директора з навчально-тренувальної роботи: Бондар Олена Петрівна.

Завідувач господарством: Харечко Ірина Володимирівна.

Тел./факс. 23768

Електрона адреса: dyssh_varash@ukr.net

Сайт закладу:http://dush.varashosvita.rv.ua/

Місто Вараш відоме не тільки роботою Рівненської атомної електростанції, але й талановитою та творчою молоддю. Навіть якщо дитина не визначилася чим хоче займатися, яку професію у майбутньому обере, у Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області (далі - БДЮТ) дітям допоможуть серед різноманіття гуртків обрати заняття до душі.

БДЮТ – це широкодоступний позашкільний освітній та дозвіллєвий заклад, який об'єднує освітні школи, клуби, об'єднання, гуртки, які надають дітям, підліткам та молоді рівні можливості для навчання творчого розвитку і самовизначення. це колектив педагогів, які створюють оптимальні умови для духовного, творчого та інтелектуального розвитку дітей та молоді.

 

БДЮТ - позашкільний заклад міста, який здійснює виховання та навчання учнів у позаурочний час.

Позашкільний навчальний заклад заснований Вараською міською радою і підпорядковується управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради.

 

Історична довідка: рік заснування – 1984 році. Перша назва – Будинок піонерів. 1988 рік - реорганізація закладу. Назва - Будинок дитячої та юнацької творчості.

 

Адреса: м-н Перемоги, 23. 4 поверх. м. Вараш, Рівненська область, 34400.

Телефон-факс: (03636) 3-11-97, 2-32-70.

Е-mail: bdut@ukrpost.ua, administracija@bdut.net.

Адреса сайту: bdut.varashosvita.rv.ua

Директор закладу – Маркевич Тетяна Валентинівна

 

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30