Щодо медичних оглядів учнів Вараської міської територіальної громади на 2022-2023 навчальний рік

Автор 18 трав.,2022

   Шановні батьки ( законні представники) дітей шкільного віку! 

  Протягом травня 2022 року всі ви активно розпочали проходження щорічного профілактичного медичного огляду для своїх дітей з метою отримання відповідних медичних довідок на 2022-2023 навчальний рік, тим самим створивши навантаження на окремих спеціалістів медичної галузі громади.

   Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367 до 31 травня подаються документи для зарахування дітей до першого класу відповідно до визначеного переліку. В переліку документів має бути і медична довідка  за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду». В зв’язку з вищезазначеним,  обмеження щодо проходження медичного огляду до 31 травня встановлені виключно для тих дітей, які зараховуються до 1 класу. Всі інші учні надають такі довідки щороку до закладу загальної середньої освіти у вересні, а отже можуть пройти відповідний медогляд для отримання довідки за формою 086-1/0 в літній період.

Просимо не створювати черг  і дати змогу першочергово, до 31 травня, пройти медогляд в травні для майбутніх першокласників.

Будьте здорові!

 

Читали 56 разів Останнє редагування 18 трав.,2022
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі