Медичне обслуговування (4)

Відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19 працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту. Станом на 11.06.2021  провакциновано 263 працівники освітньої галузі Вараської міської територіальної громади, що становить 13%.  Освітян щеплюють вакциною CoronaVac  виробництва Sinovac Biotech та Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech.  Вакцинація здійснюється виключно за добровільною згодою працівників.

Доступним для широкого загалу є збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19», де надано більше 150 запитань та відповідей на найбільш важливі запитання щодо вакцинації.  Збірник можна вільно завантажити за цим посиланням.

Шановні батьки! Для зарахування дітей до закладу дошкільної освіти та зарахування до першого класу у 2021 році медогляди будуть здійснюватися  Вараським центром первинної медичної допомоги в присутності батьків або законних представників.

Медичний огляд дітей починається з огляду сімейного лікаря, за попереднім записом, який визначає індивідуальний маршрут пацієнта і завершується видачею довідки у сімейного лікаря за Ф.- 086-1/0 та Ф.-063.

У разі відсутності у дитини профілактичних щеплень згідно Календаря щеплень без об’єктивних причин, довідка для зарахування до закладу освіти сімейним лікарем видаватися не буде.

Постановою Кабінету Міністрів України № 31 від 20.01.2021 затверджено Порядок здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти. Відповідна постанова для ознайомлення додається.