Корекційна освіта (6)

В приміщенні Вараського інклюзивно-ресурсного центру 28.03.2019 відбувся педагогічний міст для асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти та асистентів вихователів закладів дошкільної освіти міста.

Основними питання, які розглядались в ході зустрічі були:

-         нормативно-правова база щодо організації інклюзивного навчання в навчальних закладах,

-         організація освітнього процесу в інклюзивних групах та класах;

-         основні завдання Команди супроводу дитини з особливими освітніми потребами.

Фахівцями Центру проведені тренінгові вправи на розвиток дрібної моторики  у дітей з особливими освітніми потребами  та представлена робота із «суджоку масажерами». Всі присутні взяти активну участь у запропонованих вправ, що дало можливість їм відчути себе і ролі дітей.

27.03.2019 року на базі навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний  заклад-загальноосвітня школа І ступеня» №10  відбувся семінар – практикум для вчителів-логопедів, дефектологів міста. Всі присутні «подорожували по країні казок» під керівництвом вчителя-логопеда Яхнівської О.Д. Педагог була справжньою казкаркою, яка організовано, мудро та невимушено донесла гостям про важливість питання «Казкотерапії в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».  Фахівці Вараського інклюзивно-ресурсного центру провели  тренінгові вправи  для педагогів з метою позитивної мотивації до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.