22 січня 2020 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів  та установ освіти Вараської міської територіальної громади. Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники підпорядкованих установ та закладів освіти  територіальної громади  обговорили  ряд питань щодо  роботи у 2019-2020 навчальному році  . Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:         

1. Про  підсумки  проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  навчальних предметів та І етапу МАН у 2019-2020 навчальному році серед учнів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади.

 2. Аналіз проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників за 2019 рік  та план проходження курсів на 2020 рік.

3. Про стан роботи щодо дотримання антикорупційного законодавства України в управлінні освіти та підпорядкованих закладах і установах освіти у 2019 році.   

4. Про підсумки роботи з цивільного захисту у закладах освіти Вараської міської територіальної громади за 2019 рік та основні завдання на 2020 рік. 

5. Про  підсумки моніторингу щодо профілактики травматизму учасників освітнього процесу у закладах освіти Вараської міської територіальної громади.

6. Про підсумки проведення масових заходів у закладах освіти Вараської міської територіальної громади у 2019 році та проведення масових заходів у 2020 році. 

7.  Про   організацію харчування учнів та вихованців  у  закладах освіти  Вараської міської територіальної громади  у 2020 році 

8. Про основні  тези нового Закону «Про повну загальну середню освіту»

9. Про сертифікацію педагогічних працівників

10. Про  реєстрацію  працівників закладів освіти для участі у проведенні  інституційного аудиту.

11.Про повідомлення щодо зміни істотних умов праці при укладанні строкових договорів із працівниками закладів освіти  на виконання  Закону про повну загальну середню освіту.

 12. Про домедичну підготовку педагогічних працівників.

13. Про профілактику захворювань на грип та інші інфекційні захворювання

14. Про розміщення інформації на сайтах закладів освіти .

15. Про фінансово-господарську діяльність управління та підпорядкованих закладів освіти  у 2020 році 

  

За результатами наради прийнято протокольні доручення.

  08 січня 2020 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів  та установ освіти Вараської міської територіальної громади. Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники підпорядкованих установ та закладів освіти  територіальної громади  обговорили  ряд питань щодо  роботи у 2019-2020 навчальному році  . Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:         

 1. Про хід реєстрації на пробне ЗНО. Підготовка до ЗНО-2020.

2. Про створення комісій по трудових спорах у закладах освіти.

3. Про виконання заходів з енергозбереження у  закладах та установах освіти.

4. Про проведення ремонтних робіт та заходи з охорони праці у  закладах освіти 5. Про ліцензування медичних послуг в закладах освіти

6.  Про підсумки вивчення стану готовності закладів освіти Вараської міської територіальної громади   до дій під час пожежі

7. Про навчальні плани та тарифікацію закладів загальної середньої освіти на ІІ семестр 2019-2020 навчального року.

 

За результатами наради прийнято протокольні доручення.

 

 17 грудня  2019 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів  та установ освіти Вараської міської територіальної громади. Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники підпорядкованих установ та закладів освіти  територіальної громади за участю  заступника генерального директора та працівників Рівненської АЕС,начальника Вараського міського сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області  Р.Мазурця, заступника директора  Вараського центру  первинної медичної допомоги П.Пана обговорили  ряд питань щодо  роботи у 2019-2020 навчальному році  . Також на нараді  Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання: 

 09 грудня  2019 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів  та установ освіти Вараської міської територіальної громади. Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники підпорядкованих установ та закладів освіти  територіальної громади  обговорили  ряд питань щодо  роботи у 2019-2020 навчальному році  

 . Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:         

    1.Про проведення протипожежних заходів в закладах освіти Вараської міської територіальної громади

   2. Про бюджетні запити на 2020 рік  

   3. Щодо ускладнення епідемічної ситуації в Україні щодо захворювання на дифтерію.

   4. Про   План заходів щодо переведення закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади на самостійне ведення бухгалтерського обліку.

За результатами наради прийнято протокольні доручення.                                                      

                                     Протокольні доручення

за наслідками наради з керівниками   закладів та установ освіти Вараської  міської територіальної громади    09 грудня   2019 року

22 жовтня 2019 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада керівників закладів  та установ Вараської міської територіальної громади. Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління, керівники підпорядкованих установ та закладів освіти  Вараської міської територіальної громади та запрошені на нараду  в.о. начальника Вараського міського відділу поліції А. Майданюк, керівник громадського об’єднання муніципальної варти Г. Дерев’янчук, заступник голови міської батьківської ради Ю.Рабий, інспектор Вараського міського сектору ГУ ДСНС України у Вівненській області І.Шевчук обговорили  наступні питання:

  24 вересня 2019 року в залі засідань управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада керівників закладів  та установ територіальної громади Вараської міської ради  . Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники підпорядкованих установ та закладів освіти  територіальної громади  обговорили  ряд питань щодо  роботи у 2019-2020 навчальному році   . Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:

13 вересня    2019 року в залі засідань управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада керівників закладів  та установ територіальної громади Вараської міської ради  . Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники підпорядкованих установ та закладів освіти  територіальної громади  обговорили  ряд питань щодо  роботи у 2019-2020 навчальному році   . Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:

   19 серпня    2019 року в залі засідань управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада керівників закладів  та установ територіальної громади Вараської міської ради  . Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники підпорядкованих установ та закладів освіти  територіальної громади  обговорили  ряд питань щодо  роботи у 2019-2020 навчальному році   . Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:

              04 червня  2019 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради . Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління   та керівники закладів освіти   обговорили  ряд питань щодо  роботи закладів територіальної громади Вараської міської ради.  

 

         Порядок денний наради:        

     20 травня 2019 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради . Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління   та керівники закладів освіти   обговорили  ряд питань щодо  роботи закладів територіальної громади Вараської міської ради.  

          Порядок денний наради:    

 06 травня 2019 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради . Нарада пройшла за участю міського голови С.Анощенка. Міський голова проаналізував бюджет міста на 2019 рік, наголосив на пріоритетних напрямках розвитку міста, в тому числі розвиток освітянської галузі. С.Анощенко вказав на необхідності оптимізації мережі закладів освіти, ефективному використанню бюджетних коштів. Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління   та керівники закладів освіти   обговорили  ряд питань щодо  роботи закладів територіальної громади Вараської міської ради.  

 

         Порядок денний наради:

   25 березня   2019 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради . Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління   та керівники закладів освіти   обговорили  ряд питань щодо  роботи закладів територіальної громади Вараської міської ради.  

 

         Порядок денний наради:       

     04 березня   2019 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти та установ освіти  територіальної громади Вараської міської ради . Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління, методичного кабінету, директор Вараського інклюзивно-ресурсного центру   та керівники закладів освіти   обговорили  ряд питань щодо  роботи закладів та установ освіти територіальної громади Вараської міської ради.  

         Порядок денний наради:        

    21 січня    2019 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти та установ освіти  територіальної громади Вараської міської ради . Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління, методичного кабінету, директор Вараського інклюзивно-ресурсного центру   та керівники закладів освіти   обговорили  ряд питань щодо  роботи закладів та установ освіти територіальної громади Вараської міської ради.  Вперше на загальній нараді  були присутні  директор Заболоттівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та директор закладу дошкільної освіти с. Заболоття.

На виконання доручення ГУ НП в Рівненській області за №7276/03/20-2018 від 17.10.2018 «Про організацію превентивних заходів, пов’язаних із захистом права дитини на здобуття загальної середньої освіти», в четвер, 15 листопада 2018 року, о 14.15, в актовій залі управління освіти відбулась  робоча нарада  під головуванням начальника управління освіти Корень Олени Миколаївни, за участі старшого інспектора  сектору ювенальної превенції Варашського відділу Національної поліції, Мельник Зоряни Миколаївни та начальника  служби у справах дітей , Ільїної Анни Василівни, директорів ЗЗСО, їх заступників. В ході робочої зустрічі обговорили механізм співпраці стосовно організації ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, за результатами наради сформовано протокольні доручення.

 

       05 листопада   2018 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста  . Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління, методичного кабінету  та керівники закладів освіти міста  обговорили  ряд питань щодо  роботи закладів освіти  міста .  

         Порядок денний наради:                             

        1. Про підсумки моніторингу щодо дотримання ст. 30 Закону України  «Про освіту» в закладах освіти міста Вараша

        2. Про підсумки моніторингу Державної служби якості освіти щодо роботи закладів загальної середньої освіти міста в умовах Нової української школи.

        3. Про проведення пробного ЗНО та ЗНО-2019»

        4. Про  заходи  протипожежного захисту у закладах освіти міста.

        5. Про дотримання рівня безпеки дорожнього руху серед учасників освітнього процесу.

        6. Про дотриманням вимог Інструкції щодо заповнення форми звітності № 83-РВК.

        7. Про дотримання вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

        8. Про дотримання вимог  трудового законодавства України.

        9. Про підвищення кваліфікації педагогічних  працівників у 2018-2019 навчальному році.

       10. Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році.

       11. Про участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року -2019.

       12. Про  фінансово-господарську діяльність  закладів та установ освіти міста  .

          Різне.

За результатами наради прийнято протокольні доручення.

           У  середу,  30 травня 2018 року в залі засідань управління освіти відбулась нарада з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста.

          На нараді розглядались наступні питання :      

У вівторок 13 березня 2018 року о 10:30 в залі засідань управління освіти відбулась оперативна нарада з керівниками закладів освіти.

Питання, що розглядались на нараді:

  1. Інфекційне захворювання на кір. Його симптоматика, профілактичні заходи захворювання. (начальник управління освіти О.Корень, головний спеціаліст управління освіти В.Федінчик, представник Кузнецовського міськрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» Н.Панченко)
  2. Державна підсумкова атестація 2018.  Зовнішнє незалежне оцінювання 2018. (головний спеціаліст управління освіти М. Куськовець)
  3. Закінчення 2017-2018навчального року. (начальник управління освіти О.Корень, головний спеціаліст управління освіти М. Куськовець)
  4. Атестація керівних кадрів та педагогічних працівників закладів освіти (головний спеціаліст з кадрової роботи І. Мочарська)
  5. Харчування в закладах освіти (начальник управління освіти О.Корень, заступник начальника управління освіти Л. Бондар)
  6. Фінансово-господарська діяльність (заступник начальника управління освіти Л. Бондар)
  7. Заходи по запобігання жорстокості та насильства відносно дітей (головний спеціаліст управління освіти Л. Мельник)
  8. Зайнятість дітей на гуртках (головний спеціаліст управління освіти Л. Мельник)

 

Сторінка 1 з 2

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31