29 та 30  грудня   2020 року відбулися наради з керівниками закладів  та установ   освіти Вараської міської територіальної громади . Начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради  Олена Корень, працівники управління та керівники   закладів та установ освіти громади  обговорили    наступні  питання:

12 жовтня    2020 року в онлайн режимі відбулася нарада з керівниками закладів   загальної середньої  та позашкільної  освіти Вараської міської територіальної громади . Начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради  Олена Корень, працівники управління та керівники   загальної середньої та позашкільної освіти громади  обговорили    нагальні   питання:

1.Про організацію освітнього процесу та  зміни до структури 2020/2021 навчального року  у закладах освіти Вараської міської територіальної громади.

2.Про проведення позачергових інструктажів з охорони праці, техніки безпеки, протипожежної безпеки.

3. Про проведення атестації педагогічних працівників закладіва освіти Вараської міської територіальної громади.

4.Про використання шкільних автобусів у закладах освіти Вараської міської територіальної громади.

5. Про організацію харчування у закладах загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади

6. Про початок опалювального періоду 2020/2021 років у закладах освіти  Вараської міської територіальної громади

За  підсумками наради  з керівниками  закладів  загальної середньої  та позашкільної освіти    Вараської міської  територіальної громади   прийнято протокольні доручення.

   29  вересня   2020 року в управлінні освіти виконавчого комітету Вараської міської ради  відбулася   нарада з керівниками закладів  та установ    освіти Вараської міської територіальної громади.

  Начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради  Олена Корень, працівники управління та керівники    закладів і установ  освіти Вараської міської територіальної громади  за участі представників ВП «Рівненська АЕС» та Вараського центру первинної медичної допомоги  обговорили наступні питання:

    1. Про співпрацю закладів освіти Вараської міської територіальної громади та ВП «Рівненська АЕС».

         2.Про  особливості організації роботи закладів освіти під час карантину в залежності від рівня епідемічної небезпеки.

         3. Про проведення щеплень та проходження медичних оглядів учасників освітнього процесу.

         4. Про підсумки проведення ЗНО-2020 у закладах загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади.

         5. Про атестацію педагогічних працівників закладів освіти Вараської міської територіальної громади.

         6. Про формування звіту в ДІСО закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади.

         7. Про дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку та  режиму роботи закладів освіти.

         8. Про проходження курсів педагогічних працівників закладів освіти Вараської міської територіальної громади.

         9. Про участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2021» .

       10. Про проведення І та ІІ етапу всеукраїнських олімпіад у 2020-2021 навчальному році

       11.Про фінансово-господарську діяльність закладів освіти Вараської міської територіальної громади .

 

Представники ВП «Рівненська АЕС»  у рамках співпраці з управлінням  освіти та закладами освіти Вараської міської територіальної громади  надали таблиці для проведення занять з фізики у закладах загальної середньої освіти .

  Заступник директора Вараського центру первинної медичної допомоги Павло Пан наголосив на    особливостях організації роботи закладів освіти під час карантину та   проведення щеплень для дітей і учнів .

                    

За  підсумками наради  з керівниками  закладів  загальної середньої  та позашкільної освіти    Вараської міської  територіальної громади   прийнято протокольні доручення .

 23, 24  вересня   2020 року відбулися наради з керівниками закладів   загальної середньої  та  дошкільної освіти, які з 01.01.2021  ввійдуть до мережі закладів освіти Вараської міської територіальної громади. Це :

Озерецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

Заклад загальної середньої освіти Собіщицької  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів

Дошкільний навчальний заклад «Берізка» с.Собіщиці

Рудківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

Більськовільський  навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад»

Сопачівський  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»   

Мульчицький  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

Старорафалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Дошкільний навчальний заклад «Дюймовочка» с.Ст.Рафалівка

 Начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради  Олена Корень, працівники управління та керівники   закладів   обговорили    організаційні питання шодо подальшого функціонування вищезазначених закладів освіти після об’єднання в єдину мережу  закладів освіти Вараської міської територіальної громади. Учасники наради напрацювали алгоритм спільних дій закладів освіти та управління освіти щодо вирішення проблемних питань.

 

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради

  15 вересня   2020 року відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти Вараської міської територіальної громади.

 Начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради  Олена Корень, працівники управління та керівники  загальної середньої та позашкільної освіти громади  обговорили    наступні  питання:

1.Про соціальний і правовий захист та безпеку дітей,  створення безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу.

2. Про проведення комплексу заходів з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, з обов’язковим дотриманням карантинних обмежень.

3.Про забезпечення підручниками  закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році.

4. Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти.

5.Про  особливості організації роботи закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти в залежності від рівня епідемічної небезпеки.

6. Про впровадження постів фізичної охорони  у закладах загальної середньої освіти Вараської міської теритолріальної громади (Вараському ліцеї №1 та Вараському ліцеї №3).

7. Про закупівлю товарів, робіт та послуг у закладах та установах освіти Вараської міської територіальної громади .

 У  обговоренні перших двох питань взяла участь старший інспектор ювенальної превенції Вараського відділу поліції капітан Зоряна Мельник .

 За  підсумками наради  з керівниками  закладів  загальної середньої  та позашкільної освіти    Вараської міської  територіальної громади   прийнято протокольні доручення .

 31 серпня   2020 року відбулася онлайн нарада з керівниками закладів    дошкільної   освіти Вараської міської територіальної громади . Начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради  Олена Корень, працівники управління та керівники   закладів дошкільної освіти обговорили    наступні  питання:

   1.Про  особливості організації роботи закладів  дошкільної освіти у 2020-2021 навчальному році.

 2.Про освітні програми та навчальні плани   закладів  дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади у 2020-2021 навчальному році.   

  3. Про виконання ст. 30. Закону «Про освіту»

  4. Про проходження курсів педагогічних працівників закладів освіти      

  5. Про проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу у закладах освіти Вараської міської територіальної громади  .

  6. Про підготовку закладів освіти Вараської міської територіальної громади до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період, завершення поточних ремонтів.

  7. Про закупівлю товарів,робіт та послуг у закладах освіти Вараської міської територіальної громади .

  За  підсумками наради  з керівниками  закладів  дошкільної освіти    Вараської міської  територіальної громади   прийнято протокольні доручення.

 27 серпня   2020 року відбулася онлайн нарада з керівниками закладів   загальної середньої  та позашкільної  освіти Вараської міської територіальної громади . Начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради  Олена Корень, працівники управління та керівники   загальної середньої та позашкільної освіти громади  обговорили    наступні  питання:

1.Про  результати ДПА, проведеної у формі ЗНО,  за освітній рівень повної загальної середньої освіти у закладах загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади.

2.Про  особливості організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році.

3.Про освітні програми та навчальні плани   закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади у 2020-2021 навчальному році.

4. Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти.

5. Про роботу онлайн-школи для обдарованих старшокласників.

6. Про реєстрацію Статутів закладів загальної середньої освіти у новій редакції.

7. Про підготовку закладів освіти Вараської міської територіальної громади до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період, завершення поточних ремонтів.

8. Про закупівлю товарів, робіт та послуг у закладах та установах освіти Вараської міської територіальної громади .

9. Про проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу у закладах освіти Вараської міської територіальної громади  .

                        

За  підсумками наради  з керівниками  закладів  загальної середньої  та позашкільної освіти    Вараської міської  територіальної громади   прийнято протокольні доручення .

 

  18 серпня   2020 року в управлінні освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів  дошкільної та позашкільної  освіти Вараської міської територіальної громади. Начальник управління освіти  Олена Корень, працівники управління та керівники  дошкільної та позашкільної освіти  обговорили    наступні  питання:

1.Про  особливості організації роботи закладів  дошкільної освіти у 2020-2021 навчальному році.

2.Про  особливості організації роботи закладів   позашкільної освіти у 2020-2021 навчальному році.

3. Про формування мережі груп закладів  дошкільної  та позашкільної освіти Вараської міської територіальної громади на 2020/2021 навчальний рік.

4. Про  роботу з дітьми  з особливими освітніми потребами.

5. Про проходження медичних оглядів учасників освітнього процесу.

6. Про проведення Серпневих педагогічних студій (не) конференції «Від старту до успіху: рік математичної освіти».

7. Про підготовку закладів освіти Вараської міської територіальної громади до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період, завершення поточних ремонтів.

8. Про закупівлю товарів, робіт та послуг у закладах та установах освіти Вараської міської територіальної громади .

 10 серпня   2020 року в управлінні освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої   освіти Вараської міської територіальної громади.

 Начальник управління освіти  Олена Корень, працівники управління та керівники закладів загальної середньої освіти  обговорили    наступні  питання:

 

1.Про  особливості організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному  році.

2. Про створення безпечних умов для організованого початку 2020-2021навчального року.

3. Про формування мережі класів, груп закладів загальної середньої освіти.

4. Про  роботу з дітьми  з особливими освітніми потребами.

5.Про забезпечення підручниками учнів закладів загальної середньої освіти, в тому числі першокласників.

6. Про проходження медичних оглядів учасників освітнього процесу.

7. Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти.

8. Про проведення Серпневих педагогічних студій (не) конференції «Від старту до успіху: рік математичної освіти».

9. Про підготовку закладів освіти Вараської міської територіальної громади до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період, завершення поточних ремонтів.

10. Про закупівлю товарів, робіт та послуг у закладах та установах освіти Вараської міської територіальної громади .

11. Про формування перспективної мережі перших класів закладів загальної середньої освіти на 2021-2022 навчальний рік

В нараді взяли участь представники Вараського центру первинної медичної допомоги.  

 

  За результатами наради прийнято протокольні доручення.

 23 червня   2020 року відбулася термінова нарада з керівниками закладів загальної середньої   освіти Вараської міської територіальної громади . Начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники закладів загальної середньої освіти в режимі онлайн обговорили    нагальні питання:

   1. Про реалізацію Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019-2020 навчального року» у закладах освіти Вараської міської територіальної громади .

2. Про  особливості організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання в період карантину у зв’язку із поширенням корронавірусної хвороби (СОVID-19) .

 

  За результатами наради прийнято протокольні доручення.

 16 та 17 червня   2020 року відбулися наради з керівниками закладів   освіти Вараської міської територіальної громади . Начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники закладів дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти в режимі онлайн обговорили  ряд нагальних питань.

  16.06.2020 на нараді з керівниками закладів дошкільної та позашкільної освіти розглянуто наступні питання:         

1. Про продовження карантинних заходів щодо запобіганню поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом у закладах та установах освіти Вараської міської територіальної громади.

2. Про опитування батьків щодо потреби відвідування дітей  закладів дошкільної освіти після закінчення  карантинних заходів.

3. Про  організацію дистанційної  роботи та проведення протиепідемічних і профілактичних заходів у закладах освіти Вараської міської територіальної громади під час карантину.

4. Про  проєкт  мережі груп закладів дошкільної освіти Вараської міської   територіальної громади на 2020-2021навчальний рік.

5. Про кадрові питання  нагородження працівників закладів та установ освіти Вараської міської територіальної громади з нагоди державних свят

6. Про формування мережі груп закладів  позашкільної освіти Вараської міської   територіальної громади на 2020-2021навчальний рік.

7. Про закупівлю товарів, робіт та послуг у закладах та установах освіти Вараської міської територіальної громади .

8. Про підготовку закладів освіти Вараської міської територіальної громади до нового 2020-2021 навчального року та до  роботи в осінньо-зимовий період.

 

За результатами наради 16.06.2020 прийнято протокольні доручення.

25 травня  2020 року відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади. Начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники закладів  загальної середньої освіти обговорили  ряд нагальних питань. Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:         

 1. Про  закінчення 2019/2020 навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
 2. Про  прийом дітей у перші класи закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади у 2019/2020 навчальному році.
 3. Про проведення інструктажів з учасниками освітнього процесу щодо безпеки життєдіяльності під час літніх канікул, про дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, охорони здоров’я, норм виробничої санітарії, а також правил поведінки в громадських місцях,  на залізничному транспорті, правилах поводження на водоймах.
 4. Про формування  мережі класів, груп і гуртків на 2020/2021 навчальний рік у закладах освіти територіальної громади Вараської міської ради.
 5. Про організаційну роботу закладів  загальної середньої освіти по запобіганню та протидію булінгу (цькуванню) .
 6. Про фінансово-господарську діяльність закладів освіти .

    За результатами наради прийнято протокольні доручення.

 Керівникам закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади :

 12 травня  2020 року відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної  освіти Вараської міської територіальної громади  . Начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники закладів  загальної середньої та позашкільної освіти в онлайн режимі обговорили  ряд нагальних питань.

   Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:         

1.Про відзначення обдарованої учнівської молоді та педагогічних працівників за результатами 2019-2020 навчального року.

2.Про підготовку проєктів статутів закладів загальної середньої освіти в новій редакції (ліцеї, гімназії).

      Різне

 За результатами наради прийнято протокольні доручення.

  27 квітня  2020 року відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої  освіти Вараської міської територіальної громади  . Начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники закладів загальної середньої  освіти в онлайн режимі обговорили  ряд нагальних питань. Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:         

1.Про підсумки атестації педагогічних працівників закладів  загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади у 2019-2020 навчальному році.

2. Про проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року у закладах загальної середньої освіти Вараської міської   територіальної громади .

3.  Про  звітування керівників  закладів   загальної середньої  освіти Вараської міської територіальної громади .

4. Про  формування мережі класів, груп на 2020/2021 навчальний рік.

5. Про участь у розробці проєкту наказу Міністерства освіти і науки щодо  організації дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти.

6. Про прибирання територій закладів освіти.

 

За результатами наради прийнято протокольні доручення.

  24 квітня 2020 року відбулася нарада з керівниками закладів   освіти Вараської міської територіальної громади  в режимі онлайн. Начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники закладів дошкільної та позашкільної освіти в он-лайн режимі обговорили  ряд нагальних питань. Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:         

 1. Про підсумки атестації педагогічних працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти Вараської міської   територіальної громади у 2019-2020 навчальному році.
 2. Про надання відпусток педагогічним працівникам закладів дошкільної та позашкільної освіти Вараської міської   територіальної громади у 2020 році.
 3. Про  звітування керівників  закладів  дошкільної та позашкільної освіти Вараської міської територіальної громади .
 4. Про  формування мережі груп, гуртків та секцій  на 2020/2021 навчальний рік .
 5. Про прибирання територій закладів освіти.

 

За результатами наради прийнято протокольні доручення.

 06  квітня  2020 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів   освіти Вараської міської територіальної громади  врежимі он-лайн. Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління в он-лайн режимі обговорили  ряд нагальних питань. Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:

 1. Про виконання п.4 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.20220 №21 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами від 02 квітня 2020 №255» в частині самоізоляції осіб, які досягли 60-річного віку.
 2. Про проведення атестації педагогічних працівників закладів та установ освіти Вараської міської територіальної громади .
 3. Про електронну реєстрацію у заклади загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади.
 4. Про передачу продуктів харчування із закладів дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади.
 5. Про виконання приписів Вараського міського сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки .

 

За результатами наради прийнято протокольні доручення.

 

Керівникам закладів  освіти Вараської міської територіальної громади :

 31 березня 2020 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів   загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади. Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління в он-лайн режимі обговорили  ряд нагальних питань. Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:         

 

1. Про виконання п.3. Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про повну загальну середню освіту».

2. Про проведення атестації педагогічних працівників Вараської міської територіальної громади у 2019-2020 навчальному році.

3.Про зарахування учнів до 1 класу закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади у 2019-2020 навчальному році.

4. Про провадження дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти.

  

За результатами наради прийнято протокольні доручення.

  24 березня 2020 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів   загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади. Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління в он-лайн режимі обговорили  ряд нагальних питань. Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:          

1. Про запровадження дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти.

2.Про дотримання структури 2019-2020 навчального року.

3. Про проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році.

4. Про підготовку інформації на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №179 від 03.03.2020 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти у 2020 році».

5. Про уточнення бюджету по закладах освіти   на 2020 рік.

 За результатами наради прийнято протокольні доручення. 

  Керівникам закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади :

 12 березня 2020 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів  та установ освіти Вараської міської територіальної громади. Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники підпорядкованих установ та закладів освіти  територіальної громади  обговорили  ряд нагальних питань. Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:         

 

Порядок денний наради: 

1.Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та призупинення освітнього процесу у закладах освіти Вараської міської територіальної  громади.

2. Про зміни в структурі навчального року закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної  громади.

3.Про перейменування закладів освіти Вараської міської територіальної громади.

4. Про впровадження заходів  Нової української школи у закладах загальної середньої освіти Вараської міської територіальної  громади.

 

     22 січня 2020 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів  та установ освіти Вараської міської територіальної громади. Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники підпорядкованих установ та закладів освіти  територіальної громади  обговорили  ряд питань щодо  роботи у 2019-2020 навчальному році  . Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:         

1. Про  підсумки  проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  навчальних предметів та І етапу МАН у 2019-2020 навчальному році серед учнів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади.

  08 січня 2020 року в залі засіданьуправління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася нарада з керівниками закладів  та установ освіти Вараської міської територіальної громади. Присутні на нараді начальник управління освіти  О.Корень, працівники управління та керівники підпорядкованих установ та закладів освіти  територіальної громади  обговорили  ряд питань щодо  роботи у 2019-2020 навчальному році  . Зокрема, на нараді розглянуто наступні питання:         

 1. Про хід реєстрації на пробне ЗНО. Підготовка до ЗНО-2020.

2. Про створення комісій по трудових спорах у закладах освіти.

3. Про виконання заходів з енергозбереження у  закладах та установах освіти.

4. Про проведення ремонтних робіт та заходи з охорони праці у  закладах освіти 5. Про ліцензування медичних послуг в закладах освіти

6.  Про підсумки вивчення стану готовності закладів освіти Вараської міської територіальної громади   до дій під час пожежі

7. Про навчальні плани та тарифікацію закладів загальної середньої освіти на ІІ семестр 2019-2020 навчального року.

 

За результатами наради прийнято протокольні доручення.

 

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31