Адміністратор

Адміністратор

   Щороку, 29 січня, Україна вшановує пам’ять Героїв Крут. Наприкінці січня 1918 року в нерівному бою на залізничній станції «Крути» від рук більшовицьких загарбників загинули чотириста студентів і гімназистів, які героїчно боронили молоду українську державу.
   Як тоді, так і сьогодні ми змушені боротися проти росії. Неважливо, яку назву носить ця держава: імперська, більшовицька, сталінська чи путінська. Для нас - це назавжди країна-терорист, країна-окупант, країна-вбивця.
   Сьогодні на захист України стали тисячі українців.
   Вічна шана і вічна дяка захисникам нашої держави.
   Схилімо голови у скорботі за тими, хто віддав своє життя за самобутність нашої держави.

   Сучасний ліцей – це  особливий, професійно орієнтований  заклад освіти, головною метою якого є здобуття профільної освіти, тобто, забезпечення всебічного розвитку, навчання, виховання, виявлення обдарувань, соціалізації особистості, яка здатна до життя в суспільстві, має прагнення до самовдосконалення і здобуття освіти упродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору професії та самореалізації, громадянської активності; завданням ліцеїв є формування в учнів компетентностей, визначених Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та державними стандартами.  

   23 січня 2023 року у дистанційному форматі з використанням платформи HUMAN Школа відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. За  перемогу змагались 61 учень закладів загальної середньої освіти області, серед яких і 4 ліцеїсти міста Вараш.

Перемогу здобули:

   ІІ місце – Горбунова Аліса, учениця 8 класу Вараського ліцею №3, вчитель – Валюшко Тамара Борисівна;

   ІІІ місце – Марковець Микола, учень 10 класу Вараського ліцею №3, вчитель – Бабецька Оксана Сергіївна.

   Вітаємо переможців і їх вчителів-наставників та бажаємо  успіхів у нових стартах та починаннях!

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31