Атестація та сертифікація педпрацівників, курси

Атестація та сертифікація педпрацівників, курси (22)

27.05.2021 в залі засідань управління освіти відбулось засідання комісії по нагородженню управління освіти та визначено кандидатури педагогічних працівників закладів освіти Вараської міської територіальної громади, які будуть представлені до нагородження грамотами управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, грамотами виконавчого комітету Вараської міської ради.

06.04.2021 в залі засідань управління освіти відбулось засідання атестаційної комісії управління освіти та проведено атестацію педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади. У зв’язку з посиленням карантинних заходів, засідання атестаційної комісії відбулось дистанційно, в он-лайн режимі. На розгляд атестаційної комісії управління освіти у встановлені терміни та відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, надані всі необхідні атестаційні матеріали.

У зв’язку з посиленням карантинних заходів, повідомляємо про те, що засідання атестаційної комісії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради буде проводитись дистанційно, в режимі он-лайн, відповідно до графіку роботи атестаційної комісії.

25.03.2021 в залі засідань управління освіти відбулось засідання атестаційної комісії управління освіти та проведено атестацію керівників та заступників керівників закладів та установ освіти Вараської міської територіальної громади. На розгляд атестаційної комісії управління освіти у встановлені терміни та відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, надані всі необхідні атестаційні матеріали.

15 березня, в кабінетах учасників сертифікації розміщено результати першого етапу сертифікації вчителів початкової школи 2021 року – незалежного тестування фахових знань та умінь.

Учасники першого етапу можуть завантажити картки результатів та сканкопії своїх бланків відповідей. Максимальна кількість балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 100.

Учасників сертифікації, які за підсумками незалежного тестування набрали менше 60% від максимальної кількості балів, вважають такими, що не пройшли тестування, і не допускають до участі в наступному етапі сертифікації. Інформацію про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в наступному етапі також розміщено в кабінеті учасника.

25.02.2021р. відбулось чергове засідання атестаційної комісії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради. Основним питанням порядку денного засідання комісії було розгляд та затвердження списків педагогічних працівників, керівників та заступників керівників закладів освіти що приєдналися  з 01.01.2021 до Вараської міської територіальної громади. Також було вивчено характерузуючі матеріали керівників та заступників керівників закладів та установ освіти міста.

 Відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1190 від 27.12.2018 .

  Сертифікація педагогічних працівників– це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

 Метою сертифікації вчителів є виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

 Участь у сертифікації беруть вчителі на добровільній основі.

Сторінка 1 з 3

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Вересень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30