Адміністратор

Адміністратор

26.10.2021 в управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради працювала мобільна бригада, якою було провакциновано 153 особи. Загалом, станом на 26.10.2021  провакциновано 1118 працівників повністю та 413 працівників 1 дозою, що становить 79,2%.  Освітян щеплюють вакциною CoronaVac  виробництва Sinovac Biotech та Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech.  Вакцинація здійснюється виключно за добровільною згодою працівників.

Доступним для широкого загалу є збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19», де надано більше 150 запитань та відповідей на найбільш важливі запитання щодо вакцинації.  Збірник можна вільно завантажити за цим посиланням.

  25.10.2021 в Палаці культури ВП «Рівненська АЕС», з дотриманням всіх протиепідемічних заходів,  відбулися зустрічі учнів 11-х класів міста Вараша з представниками закладів вищої освіти: Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка, Луцького національного технічного університету, Національного університету водного господарства та природокористування та Вінницького національного технічного університету. Захід проведений за ініціативи ВП «Рівненська АЕС», ДП «Енергоатом» з метою професійного самовизначення старшокласників та популяризації професій енергетичного напрямку.

  В рамках зустрічі представники вузів ознайомили майбутніх абітурієнтів із зазначеними вище закладами вищої освіти та можливостями вступу до них, надали роздруківки з інформацію про заклад вищої освіти, відповідали на індивідуальні питання дітей та їх батьків.  Разом з поважними гостями до присутніх зверталися і випускники представлених вузів, які завдяки отриманим знанням, зробили успішну кар'єру на РАЕС.  Як зазначили самі учні, відповідні зустрічі є надзвичайно цікавими і корисними:  адже дізнались про професії, які є актуальними на ринку праці, але на які раніше просто не звертали уваги і не  орієнтувались.

Успіхів майбутнім абітурієнтам у виборі професії!

   В Українському центрі оцінювання якості освіти оприлюднили дати проведення пробного ЗНО у 2022 році.

   Відповідно до наказу, 19 березня 2022 року відбудеться пробне тестування з української мови та української мови і літератури.

   Тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) відбудеться 26 березня 2022 року.

ПУБЛІКАЦІЇ