Інституційний аудит (12)

  Державна служба якості освіти України наказом від 29.09.2021 №01-11/66  затвердила нову редакцію Методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти(наказ від 07.12.2020 № 01-11/78 втратив чинність). Даними рекомендаціями керуватимуться Центр дитячої та юнацької творчості і дитячо-юнацька спортивна школа.

   Пропонуємо для ознайомлення всім учасникам освітнього процесу.

   «Методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти»

Державна служба якості освіти розробила методичні рекомендації, які допоможуть колективам закладів позашкілля провести самооцінювання освітніх та управлінських процесів і розбудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти.

Формування внутрішньої системи рекомендовано розпочинати з визначення стратегії (політики) забезпечення якості освіти, орієнтованої на:

Методичні рекомендації допоможуть колективам закладів дошкільної освіти організувати роботу з визначення політики забезпечення якості освітньої діяльності та розробити положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти.

Під внутрішньою системою забезпечення якості освіти (далі — внутрішня система) розуміється сукупність умов, процедур та заходів, що забезпечують ефективність освітніх і управлінських процесів у закладі дошкільної освіти.

 

Державна служба якості освіти України спланувала, які заходи держнагляду (контролю) проведе у 2021 році та в яких саме закладах освіти. Служба здійснює повноваження безпосередньо та через територіальні органи.

У 2021 році Служба та її територіальні органи проведуть інституційний аудит у 265 закладах загальної середньої освіти.

Чи завітають перевіряльники у ваш заклад, з’ясуєте з Плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2020 рік, затвердженого наказом Служби від 30.11.2020 № 01-11/70.

Наказ Державної служби якості освіти України від 30.11.2020 № 04-11/70 "Про затвердження Плану проведення інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти у 2021 році"

План проведення інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти на 2021 рік

 Міністерство  освіти і науки України розробило механізм підготовки та  порядок проведення моніторингів якості освіти та освітньої діяльності в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти .

 Детальна інформація у вкладенні.

Сторінка 1 з 2