Адміністратор

Адміністратор

Під такою назвою в лютому-березні 2021 року проведені конкурси читців-декламаторів у закладах загальної середньої освіти і Будинку дитячої та юнацької творчості, переможці яких взяли участь у міському конкурсі, в який проходив у дистанційному форматі. А так, як твори переможців шкільних конкурсів, завдяки педагогам-організаторам Будинку дитячої і юнацької творчості, декламувалися у соціальних мережах, захід мали змогу подивитись та оцінити всі бажаючі жителі нашої  громади.

Діти за власним вибором демонстрували майстерність у читанні творів Тараса Шевченка чи Лесі Українки в номінаціях «читці-декламатори», «інсценізація»  у  ІІ вікових категоріях (І – 9-13 років, ІІ – 14-18 років). До репертуару включали вірші, уривки з прозових та драматичних творів.

Упродовж  2020 року  діяльність управління освіти ,   закладів та установ освіти Вараської міської територіальної громади була спрямована на здійснення державної політики в галузі освіти, збереження кількісних і якісних параметрів мережі закладів  дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, створен­ня належних умов їх функціонування й розвитку, удосконалення змісту  освітнього  процесу, впровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей дітей і підлітків.

УПРАВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ. В управлінні освітисистематично проводились  наради з керівниками закладів та установ  освіти громади, апаратні наради при начальнику управління,  видавались  накази з основної діяльності,  з кадрових питань ,  на відрядження , заохочення тощо. Проводилась робота по виконанню власних рішень, рішень Вараської міської ради та виконавчого комітету, розпоряджень міського голови,  нормативних документів  управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, Міністерства освіти і науки України , Кабінету Міністрів та Президента України та  виконання  інших нормативних документів. Підготовлено 25 проектів рішень Вараської міської ради та 20 проектів рішень виконавчого комітету. Упродовж звітного періоду здійснювалась відповідна робота по реалізації звернень  громадян. Всього в управлінні освіти та   закладах освіти було прийнято та розглянуто     55  звернень громадян у письмовій формі. Найбільше з них   стосувалися   освітнього   процесу , працевлаштування, з питань дотримання трудового законодавства , особисті  .

Щиро й сердечно вітаємо Вас зі святом Весни, Краси, Любові, Ніжності, Добра!

Жінка – берегиня роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Без жіночої підтримки, розуміння, ініціативи та творчої думки неможливі позитивні зміни в нашому житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте велику освітянську родину, примножуєте її успіх і досягнення.

Бажаємо всім міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у кожному домі панують мир, спокій та добробут, а серця завжди будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Зі святом Весни Вас!

З нагоди Міжнародного жіночого дня, грамотами управлінням освіти нагороджено працівників управління освіти, закладів та установ освіти: