Дистанційне навчання (4)

 За результатами наради з керівниками закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади 15 січня 2021 року, рішень педагогічних рад закладів загальної середньої освіти     освітній процес з 18 по 22 січня 2021 року для учнів 2-11 класів  організовано з використанням технологій дистанційного навчання   та   введено додаткові канікули для учнів перших класів  з 18   по 24 січня 2021року  

Протягом першого місяця роботи онлайн-платформи «Всеукраїнська школа онлайн» з моменту запуску 11 грудня 2020 року її відвідали понад 2 млн користувачів, які взаємодіяли з платформою майже 5 млн разів. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

«З метою зменшення ризику захворювання на коронавірус із 8 до 24 січня в Україні діють посилені карантинні заходи. Окремі з них стосуються й закладів освіти. Зокрема, в цей період учні не відвідують школи. В деяких закладах загальної середньої освіти тривають канікули, в деяких – організовують дистанційне навчання. Це вирішують школи разом із місцевими органами влади. Заклади професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти навчають у дистанційному форматі.