Адміністратор

Адміністратор

   Сьогодні, 24 березня, заклади дошкільної освіти міста Вараша зустрічали «Дошкільний десант». З дружнім візитом для обміну досвідом завітали освітяни Дубровицької ОТГ.
   Заклади дошкільної освіти презентували свої педагогічні родзинки та надбання: працівники ЗДО №1 для гостей провели майстерку «STREAM для дошкільнят», ЗДО №4 представили фізкультурно-оздоровчу базу, ЗДО №12 провели воркшоп «Використання хмарних технологій для здійснення моніторингу компетентностей дітей дошкільного віку», а ЗДО №10 презентував спеціально організоване середовище в групах та класичні матеріали за науковим методом Монтессорі.
   Сподіваємося, що отриманий досвід стане поштовхом на нові звершення для наших гостей з Дубровицької ОТГ.

   Пропонуємо потенційним учасникам НМТ виконати у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти 30 завдань із біології.

   Просимо звернути увагу, що за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту, однак інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ.

 Графік особистого прийому громадян посадовими особами управління освіти:

Посада

Прізвище, ім’я, по -

батькові

День

тижня

Години

прийому

Начальник управління освіти

КОРЕНЬ Олена Миколаївна

середа

10.00 - 17.00

Заступник начальника управління освіти

ГОРАЙЧУК Анатолій Іларіонович

вівторок

10.00 - 17.00

Заступник начальника управління освіти

РУЖИЦЬКА Іванна Олегівна

четвер

10.00 - 17.00

Наказ додається Наказ