НМТ-2023: ДЕМОСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ ТЕСТУ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Автор 13 бер.,2023

   Фахівцями УЦОЯО підготовлені демонстраційні варіанти тестів з усієї лінійки предметів НМТ.

   Наразі потенційним учасникам тестування пропонуємо виконати завдання з історії України в онлайновому середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за цим посиланням. Просимо врахувати, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту. 

    На демонстраційний варіант завдань з  історії України пропонується виконати 30 завдань за 60 хвилин. Зміст завдань відповідає  програмі ЗНО з історії України (розділи 6-32) й охоплює теми, що стосуються подій ІІ половини XVІ – початку XXІ століття. Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні можна вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримати результат тестування з цього предмета.

   Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー можна завантажити файл із  демонстраційним варіантом тесту з історії України на свій пристрій, виконати завдання і звірити відповіді з правильними. 

   Окрім того, на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти в рубриці «Підготовка до тестів» розміщено тренажер з історії України, метою якого є допомога майбутнім учасникам підготуватися до тестування.

   Бажаємо успішної підготовки!

Читали 9 разів Останнє редагування 13 бер.,2023
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі