НМТ-2023: ДЕМОСТРАЦІЙНІ ТЕСТИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА МАТЕМАТИКИ

Автор 06 бер.,2023

   Фахівцями УЦОЯО підготовлені демонстраційні варіанти тестів з усієї лінійки предметів НМТ. Наразі потенційним учасникам тестування запропоновано виконати завдання  з двох обов’язкових предметів ー української мови та математики.

   На демонстраційний варіант завдань з української мови учасникам пропонується виконати  30 завдань за 60 хвилин. Перед початком виконання необхідно правдиво відповісти на 4 запитання про себе ー це допоможе зібрати важливу для розробників статистичну інформацію. Нині багато потенційних учасників одночасно використовує тестувальник, тому можливі певні затримки у його роботі. Однак, на реальному тестуванні такого не буде, адже кількість одночасних користувачів організатори будуть обмежувати. 

 

   Демонстраційний НМТ з математики доступний на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за цим посиланням. Просимо звернути увагу, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту. Під час реального тестування буде надана можливість користуватися довідковими матеріалами (формулами), тож і тепер можна працювати над завданнями спираючись на них. Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні можливо вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримати результат тестування з цього предмета. Якщо немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー можна завантажити файл із демонстраційним варіантом тесту з математики на свій пристрій, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними. 

   Нагадуємо, що не пізніше травня 2023 року будуть оприлюднені демонстраційні варіанти всіх можливих тестів вступного випробування.

Читали 23 разів Останнє редагування 06 бер.,2023
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі