Зовнішнє незалежне оцінювання

Зовнішнє незалежне оцінювання

 

 Уже з 5 січня 2022 року на сайті ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua абітурієнти з Волинської, Львівської та Рівненської областей матимуть можливість зареєструватися на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

   Алгоритм реєстрації нескладний:

1. Зайти на сайт ЛРЦОЯО lv.testportal.gov.ua на сторінку «Пробне ЗНО-2022. Реєстрація».

2. Ознайомитися з документами, що регламентують проведення пробного тестування.

3. Заповнити на сайті реєстраційну форму, сформувати та відправити електронну заяву. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО (далі - інформаційна сторінка).

4. Зайти на інформаційну сторінку, сформувати і роздрукувати квитанцію для сплати вартості послуг. Вартість участі одного учасника в одному тестуванні   становить 300 грн.

5. Здійснити оплату на основі цієї квитанції протягом чотирьох днів, але не пізніше 25 січня 2022 року. Кошти, перераховані після 25 січня, зараховуватись не будуть.

   Скористайтеся можливістю — зареєструйтеся та пройдіть пробне ЗНО! Бажаємо успіху!

   У 2022 році кожному учасникові Пробного ЗНО буде надана можливість ознайомитися з процедурою проведення ЗНО на прикладі одного чи двох предметів, а також оцінити свої знання з усіх інших предметів ЗНО.

   Вартість участі в одному тестуванні на території Волинської, Львівської або Рівненської областей становить 300 грн.

   Взяти участь у пробному ЗНО фізично можливо щонайбільше із двох предметів:

- 19 березня – українська мова або українська мова і література;

- 26 березня – один із предметів на вибір: математика, історія України, хімія, фізика, біологія, географія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська).

   Хочете дізнатися відповіді на запитання, що хвилюють майбутніх медиків, інженерів, айтішників, транспортників, будівельників-зодчих, які планують успішно пройти тестування з природничих предметів?

   У 2022 році вступникам до закладів вищої освіти пропонується на вибір два тести зовнішнього незалежного оцінювання: тест з української мови та тест з української мови та літератури.

   Вступ на більшість спеціальностей передбачатиме проходження зовнішнього оцінювання з української мови, натомість для вступу на спеціальності з підвищеними вимогами до гуманітарних знань абітурієнти мають скласти тест з української мови і літератури.

   Результати цього тесту можуть використовуватись замість результатів зовнішнього оцінювання з української мови.

   Перелік спеціальностей, для вступу на які необхідні результати тесту ЗНО з української мови та літератури:

   Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк провела пресконференцію із питань ЗНО-2022.

Дивіться вкладення.

 переглянути документ

   Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 1 лютого 2022 року. До цього часу випускникам необхідно визначитися з переліком іспитів, які вони оберуть для складання обов'язкової державної підсумкової атестації або проходження ЗНО.

   У 2022 році здобувачі повної загальної середньої освіти 2022 мають скласти тести (тобто пройти ДПА) з таких предметів:

   Реєстрація учасників зовнішнього оцінювання для участі у тестуванні розпочнеться 1 лютого.

   Відповідний календарний план проведення ЗНО в 2022 році затверджений Міністерством освіти і науки.

   Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів, слухачів, студентів для проходження державної підсумкової атестації ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

   Реєстрація випускників минулих років, а також внесення змін до реєстраційних даних триватиме до 9 березня.

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт ЗНО, що визначають особливості тестів з кожного предмета.

   Інформація про особливості тестів з різних предметів допоможе майбутнім учасникам тестування при підготовці до іспитів.

   Зокрема, характеристика кожного тесту визначає його структуру, кількість та типи завдань, час на виконання завдань, кількість балів, що можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту.

   Загалом структура тестів з більшості предметів залишилася незмінною.

   Водночас зміни стосуватимуться тесту ЗНО з математики. Зокрема, тест профільного рівня з математики відтепер міститиме 32 завдання замість 34. Також буде скорочений час на роботу над тестом з 210 до 180 хвилин.

   Окрім того, незначних змін зазнала структура тесту з хімії, який у 2022 році складатиметься з 50 завдань замість 52.

                                 ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: ОСОБЛИВОСТІ ТЕСТІВ У 2022 РОЦІ

 

   В Українському центрі оцінювання якості освіти оприлюднили дати проведення пробного ЗНО у 2022 році.

   Відповідно до наказу, 19 березня 2022 року відбудеться пробне тестування з української мови та української мови і літератури.

   Тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) відбудеться 26 березня 2022 року.

Сторінка 1 з 2