Публічні закупівлі

Управлінням освіти виконавчого комітету Вараської міської ради оголошено переговорну процедуру з закупівлі послуг згідно ДК 021:2015 (CPV): 92620000-3 – «Послуги пов’язані зі спортом» (Послуги фізкультурно-оздоровчого та навчально-тренувального спрямування серед дітей шкільного віку). З метою закупівлі послуг фізкультурно-оздоровчого та навчально-тренувального спрямування серед дітей шкільного віку згідно коду ДК 021:2015 (CPV): 92620000-3 – «Послуги пов’язані зі спортом» на вересень-грудень 2021 року для навчальних закладів управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, виникла необхiднiсть в укладаннi вiдповiдного договору закупiвлi. Згідно п.2 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання, зокрема в разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником. Лист №1378/02.3-28/05 від 16.08.2021 виконавчого комітету Вараської міської ради підтверджує, що Плавальний басейн «Енергетик» УСО ВП РАЕС є єдиною установою на території Вараської міської територіальної громади Рівненської області з достатньою кількістю обладнання та матеріально-технічної бази, кваліфікованого персоналу, який має необхідні знання та досвід для надання послуг фізкультурно-оздоровчого та навчально-тренувального спрямування серед дітей шкільного віку.

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради планує провести закупівлю продуктів харчування для Вараського ліцею №1 , а саме:

З початку року управлінням освіти ВК ВМР, для забезпечення належного функціонування закладів освіти, було укладено ряд договорів відповідно до плану та графіку закупівель (Таб.1).

У зв’язку з прийняттям нового Закону України «Про публічні закупівлі» та переведенням закладів загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради на ведення самостійного бухгалтерського обліку та фінансової звітності, управлінням освіти виконавчого комітету Вараської міської ради було організований п’ятиденне навчання за темою: «Головні аспекти в публічних закупівлях».

На даному навчанні дізнались, що таке публічні закупівлі, та як почати з ними працювати.

Проаналізували основні аспекти нового Закону України «Про публічні закупівлі» та порівняли з нині діючим Законом.

- Навчились визначати предмет закупівлі та планувати закупівельний процес;

- дізнались, що таке Публічні закупівлі та система Prozorro;

- як сформувати тендерний комітет або призначити уповноважену особу;

- вивчили відмінності роботи тендерного комітету від уповноваженої особи;

- навчились складати тендерну документацію. Встановлювати вимоги до учасників

- дізнались про процедури допорогових закупівель, відкритих торгів, переговорних процедур та навчились їх оголошувати.

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Грудень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31