Після майже трирічної перерви стартували змагання дитячо-юнацької волейбольної ліги Рівненської області.
   13 березня в спортивному залі Вараський ліцей 4 змагалися команди юнаків 2008 року народження. У гості до нас завітали команди Сарненської ДЮСШ і Дубровицької ОТГ. Вони й розпочали змагання. 
   Усю гру сарненчани вели в рахунку та довели матч до логічного завершення 2:0 (25:20, 25:17).
   У наступній грі на майданчику зійшлися юнаки з ДЮСШ міст Вараш і Сарни. Тут також сарненські волейболісти обіграли варашан із рахунком 2️⃣:0️⃣ (25:19, 25:20).
   10 березня У Володимирці Вараського району відбулися зональні змагання розіграшу Кубку з волейболу серед дівчат 2006 року народження і молодших збірних команд територіальних громад Рівненщини під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Вараську міську територіальну громаду представляли вихованки Дитячо-юнацької спортивної школи Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради під керівництвом тренера-викладача Олега Дробиленка. Учасниками даного заходу були представниці Сарненського та Вараського районів. Загалом, участь у змаганнях прийняло 9 команд з Вараської, Володимирецької, Сарненської, Дубровицької, Клесівської, Немовицької, Рафалівської, Антонівської та Каноницької територіальних громад.

   Фахівцями УЦОЯО підготовлені демонстраційні варіанти тестів з усієї лінійки предметів НМТ.

   Наразі потенційним учасникам тестування пропонуємо виконати завдання з історії України в онлайновому середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за цим посиланням. Просимо врахувати, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту.