Вітаємо Вас з професійним святом і щиро висловлюємо  подяку за вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання.

   Щоразу Ви творчо підходите до своєї роботи, з повагою та любов'ю працюєте з дітьми, плекаєте творчу, інтелектуальну, духовну і фізично-розвинену особистість, підтримуєте та розвиваєте юні обдарування.

   Низький уклін Вам  за  вагомий внесок у спільний доробок освітян Вараської міської  територіальної громади!

   Міцного Вам здоров’я, подальших творчих ініціатив,  цікавих проєктів та невичерпної енергії. Нехай щедрою буде доля, оминають життєві негаразди, серця зігрівають любов та радість, а кожен день повниться новими цілями та перемогами.

   Шановні колеги! Вітаємо вас з професійним святом. Висловлюємо вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до найменших мешканців нашої громади.

   У такий нелегкий час саме на вас покладене важливе завдання – виховання наймолодших представників українського суспільства. Бо дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті дитини: в цьому віці формується особистість, закладаються основи здоров’я. Щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За вашої допомоги діти пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

   Тож нехай посмішки ваших вихованців дарують вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя буде наповнене щастям, добром та достатком. Нехай в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці – добро і мудрість.

   Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, сил і натхнення. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

Обґрунтування доцільності закупівлі, обсягів, технічних та якісних характеристик, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі згідно до вимог постанови №710 від 11.10.2016р.

Управлінням освіти виконавчого комітету Вараської міської ради оголошено закупівлю послуг, пов’язаних з фізичної охорони приміщення та територій навчальних закладів та моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «ДК 021:2015 (CPV)  79710000-4 - Охоронні послуги (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2022-09-21-004882-a)