Молодіжна рада міста Вараш у співпраці із ОМ ППО ВП РАЕС продовжує збір книжок для українських дітей за кордоном "Патріотична книгозбірня 2.0".
   Внаслідок російського вторгнення, буденне життя українців кардинально змінилося. Велика кількість громадян була змушена покинути країну в пошуках прихистку та безпеки. Підліткам, які зараз перебувають в Польщі, надважливо пам’ятати свою національну українську ідентичність, навчатись та вдосконалюватись.
Необхідні книги українською мовою для підлітків віком від 14 та старших. Це можуть бути надруковані ресурси для саморозвитку, художня, довідкова література, енциклопедії, тощо. Головна умова – хороший стан книги.
   Літературу посортують та відвезуть підліткам у м.Лодзь (Польща). Натомість Лодзьке Товариство Допомоги Школі організує збір гуманітарної допомоги, яку волонтери привезуть та передадуть у Вараський гуманітарний штаб.
   Збір книг проходить з 2 до 28 листопада у Дитячій міській бібліотеці мікрорайон Будівельників, 25/4
 
Контакти: 0677887191 (Вікторія)
                   0685943871 (Євгеній)

   Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 14.10.2022 №152 «Про забезпечення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022/23 навчальному році» у жовті – грудні 2022 року організовано роботу по проведенню Всеукраїнських учнівських олімпіад І та ІІ етапів з базових дисциплін, до яких долучилися і учні закладів загальної середньої освіти нашої громади.