Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради оголошено процедуру відкриті торги за предметом закупівлі: код  ДК 021:2015   

 Обґрунтування доцільності закупівлі, обсягів, якісних характеристик, ціни закупівлі згідно до вимог постанови №710 від 11.10.2016р.

   В управлінні освіти 10 листопада 2022 року відбулась онлайн-офлайн-зустріч з учасниками освітнього процесу у форматі ЗАПИТАННЯ/ВІДПОВІДЬ.

   Обговорили найбільш актуальні питання, що стосується організації освітнього процесу в закладах освіти Вараської громади, а саме:

   На базі Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради 10.11.2022 відбувся І етап конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції».
   В конкурсі взяли участь: Вараські ліцеї № 1, 2, 3 ,5, 6, Більськовільський ліцей, Заболотівська гімназія, Озерецька гімназія, Рудківська гімназія, Собіщицький ліцей, Сопачівський ліцей, Старорафалівська гімназія, Центр дитячої та юнацької творчості, учасники яких представили 46 малюнків у трьох вікових категоріях.
За рішенням журі переможцями стали:

   У 2023 році  державну підсумкову атестацію  будуть проходити учні початкової, основної та старшої школи.

   Державна підсумкова атестація у початковій школі

   У 2022/2023 навчальному році державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття початкової освіти, проводиться з української мови (оцінювання результатів з української мови та читання), математики та мови національних меншин або корінних народів.

   З такою заявою виступив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час інтерв’ю mind.ua. Заклад освіти в Україні має перекласти європейську систему оцінювання на нашу 12-бальну. Для цього потрібна розшифровка освітньої програми закордонної школи, де будуть зазначені дисципліни, години та оцінки.

   Якщо дитина завершуватиме 2022–2023 навчальний рік за кордоном, вона отримає звичайний табель або інформаційну довідку із закладу освіти про прослухану освітню програму. А якщо це  учень 9 чи 11 класу, то документи видаватимуть українські заклади освіти. Відповідно до спільного наказу МЗС і МОН, ці документи можуть відправити для вручення випускникам в українських дипломатичних установах за кордоном.