Талановиті діти – це ресурс, із якого створюється інтелектуальна еліта. 30-31 січня 2021 року на базі пластової оселі «Волошки» Рівненського району відбувся пластовий змаг «Зоряні війни. Повернення», в якому взяли участь вихованці гуртків «Юний пластун» закладів загальної середньої освіти.

Діти проявили себе у різноманітних конкурсах, турнірах, дебатах, іграх.

Але цей захід – ще і свято втілення яскравих ідей і мудрих суджень. На політичних дебатах наші учасники були соціал-демократичною партією «Надія. Є». У своїх промовах юні пластуни переконували у доцільності добровільного вакцинування від ковід-19.

 

 Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення прав осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

 Участь у зовнішньому оцінюванні може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.

 Освіта.ua пропонує учасникам зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року інформаційні матеріали, які допоможуть краще підготуватися до ЗНО та успішно скласти тести.

  Детальніше на сайті http://osvita.ua