25лютого 2021 року відзначається 150 років від дня народження однієї з центральних постатей української культури - Лесі Українки (Лариси Петрівни Квітки-Косач), видатної української поетеси, письменниці, перекладачки, фольклористки, феміністки, громадської діячки.

Творчість Лесі Українки - нове пафосне слово не тільки в українській, але й у світовій літературі. Життя поетеси – це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця, рівноцінну постать якій важко знайти навіть на планетарних художніх теренах.

Відзначення ювілею Лесі Українки організовано у всіх закладах та установи освіти.

Вітають з наближенням «Лесиною весни» і працівники управління.

За результатами проведеного конкурсу, комісією управління освіти надано директору Вараського інклюзивно-ресурсного центру висновок щодо результатів конкурсного відбору на зайняття вакантних посад педагогічних працівників Вараського інклюзивно-ресурсного центру.

Відповідно до рішення конкурсної комісії управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради по проведенню конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників Вараського інклюзивно-ресурсного центру Вараської міської ради Рівненської області, протоколу № 2 від 16.02.2021 року, за результатами вивчення поданих документів кандидатів на конкурс, письмового іспиту та проведеної співбесіди з кандидатами на зайняття вакантних посад педагогічних працівників Вараського інклюзивно-ресурсного центру - КОЦАР Катериною Ігорівною, СТЕЦІВ Катериною Тарасівною, ВЕРЕМЧУК Оленою Миколаївною, ХОНДОКОЮ Ольгою Андріївною, БОЙКО Аллою, конкурсна комісія ухвалила таке рішення:

Заступник директора Будинку дитячої та юнацької творчості Лариса ЯРОШИК, розробивши авторську програму для гуртка «Основи журналістики», перемогла у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти.

Міністерством освіти і науки України програма рекомендована для роботи гуртків гуманітарного напрямку для закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Вітаємо Ларису Анатоліївну з перемогою, бажаємо подальших творчих успіхів у науково-методичній та освітній діяльності!