Внесено зміни  у постанову Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” З 24 лютого 2021 року на території України встановлюється "жовтий" рівень епідемічної небезпеки з окремими обмеженнями для закладів освіти. Водночас у регіонах, де буде встановлено "червоний" рівень, здобувачам забороняється відвідувати заклади освіти, що не стосується закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Міською радою старшокласників учнівського самоврядування «Ватра», в рамках проєкту «Місто майбутнього», на базі Вараського ліцею №2, розпочато проведення тренінгових занять «Пошук скарбів» для лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти.

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Адже рідна мова - важливий елемент культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь. Дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови народ втрачає культуру і самобутність. А вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.