16 лютого 2021 року відбудеться вебінар "Якісна дошкільна освіта в Україні". Під час заходу представники Українського інституту розвитку освіти (УІРО) та Команди підтримки реформ Міністерства освіти і науки України розкажуть про  взаємодію між дітьми та дорослими в закладах дошкільної освіти та структурування програми закладу дошкільної освіти за методикою ECERS-3.

Дата: 16 лютого, 14:00-16:00.

Онлайн-трансляція: на Facebook-сторінках МОН та Всеукраїнського фонду "Крок за кроком", а також на Youtube-каналі ЮНІСЕФ.

Попередня реєстрація не потрібна. Запитання до спікерів можна залишити у коментарях.

12 лютого 2021 року фахівці Вараського інклюзивно-ресурсного центру побували у Собіщицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Були проведені комплексні оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами, надані консультації батькам щодо особливостей розвитку їх дітей та організації навчання, а також для педагогів провели засідання круглого столу: “Інклюзивна освіта: разом крок за кроком”.

Дякуємо всім, хто взяв участь!

Впродовж січня 2021 року проведені шкільні конкурси дитячих робіт «Охорона праці очима дітей», які організовувались у вікових категоріях: 6-10 років, 11-14 років, 15-17 років.

Роботи переможців шкільних конкурсів були представлені на міській виставці дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»,яка організована  на базі Будинку дитячої та юнацької творчості і функціонувала з 01 по 12.02.2021.

Цьогоріч виставка не була чисельною, роботи дітей представлені лише у середній і старшій вікових категоріях.  Найбільш активними учасниками були учні Заболоттівської гімназії, Вараського ліцею №3 та Будинку дитячої та юнацької творчості.