Про це повідомив голова МОЗ Віктор Ляшко на засіданні Кабміну.

   «Змінено термін дії жовтого COVID-сертифікату, який підтверджував проведення як мінімум одного щеплення. Він становитиме 30 днів, раніше він був дійсним 120 днів», — пояснив він.

   Жовтий сертифікат COVID можна згенерувати в Україні після отримання першої дози вакцини від коронавірусу. Після повного курсу імунізації українці одержують зелений COVID-сертифікат.

   Вже другий вівторок поспіль, під мелодії саксофону проходять надихаючі зустрічі з керівниками закладів освіти Вараської громади, зініційовані Вараським центром професійного розвитку педагогічних працівників.

   23 листопада 2021 року  Олена МАТВІЮК, директор Центру, представила Стратегію розвитку Центру директорам закладів дошкільної освіти,  ознайомила їх з провідною ідеєю, місією, принципами, завданнями та напрямками діяльності установи, які полягають у наданні всеохопної допомоги освітянам громади в їх професійному розвитку та забезпеченні їх психологічної підтримки.

   Запрошена на зустріч психолог – психотерапевт Наталія Водько, в активному діалозі з учасниками розкрила питання про лідерські якості керівника закладу освіти як вектор для формування ефективної команди.

   Результатом зустрічі стало окреслення орієнтирів подальшої співпраці закладів дошкільної освіти громади та Центру.