Вихованці зразкового художнього колективу сучасного танцю “ЕДЕМ” Центру дитячої та юнацької творчості, керівник ГРИЦАЙ Ольга Миколаївна, брали участь у ІV Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва “Золотий вінець Терпсихори” (м.Рівне). Конкурс є культурно-мистецьким заходом, який покликаний сприяти становленню і розвитку хореографічного мистецтва та національної культури, формуванню духовних цінностей шляхом підтримки та розкриття творчих здобутків педагогів-балетмейстерів  в хореографічному мистецтві України.

      Протягом жовтня 2021 року відповідно до наказу департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 05.10.2021 №189 у закладах загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади  проходили учнівські олімпіади із навчальних предметів. Цьогоріч І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів проходив у два тури відповідно до графіка проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, затвердженого наказом управління освіти і науки РОДА:

- перший тур – олімпіади у закладах загальної середньої освіти за єдиними завданнями, розробленими Рівненським ОІППО;

- другий тур – міжшкільні олімпіади на рівні територіальних громадах шляхом конкурсу між  роботами переможців І (шкільного) туру І етапу (по дві роботи із класу, які набрали найбільшу, але не менше 50% від максимальної кількості балів).

 На другий (міжшкільний) тур олімпіад було подано 594 роботи із 18 навчальних дисциплін, який проходив з 19 по 25 жовтня. За результатами перевірки учнівських робіт членами журі було сформовано склад команд-учасниць ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад – по 4 учасники кожного класу відповідного предмета.