08.10.2021 на базі Центру дитячої і юнацької творчості підведено підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». Захід є щорічним, проводиться поетапно за розділами: «Образотворче мистецтво» та поезія (вірші) «Листи на фронт», присвячені значущим подіям захисту України.

  Участь у конкурсі взяли понад 40 учасників - вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, учні  закладів загальної середньої освіти нашої громади, які представляли свої роботи у трьох вікових категоріях: 7-10 років (молодша), 11-14 років (середня ), 15-17 років (старша).

   Відповідно до рішення журі визнано переможцями та нагороджено грамотами управління освіти: 

   В розділі «Поезія»

   у  віковій категорії 06-10 років:

    ДЕМИДЮК Софію, ученицю Старорафалівської  гімназії, керівник САВЄЛЬЄВА Оксана Степанівна   – І місце;

   у віковій категорії 11-14 років:

  Міністерством освіти і науки розроблені методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2021/22 навчальному році.

  Документ містить рекомендації для вчителів з викладання предметів в початковій, базовій та старшій школі, які вони мають використовувати у практичній роботі.

   Естафети, міні-турніри, показові виступи, козацькі двобої, презентація популярних тренувань та сучасних видів спорту. Так виглядав «Challenge Fest», який влаштували у Рівному в парку історичної реконструкції «Оствиця» 10 жовтня 2021 року. В заході взяли участь три команди Вараського ліцею №1.

   Це всеукраїнський захід, який проводив Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Рівненською ОДА.

   На фестивалі працювали локації з різних видів спорту – боротьби, стрільби, метання спису, веслування, підйому ваги, стрітболу, флорболу, бадмінтону тощо.

   Мета цього заходу - зацікавити школярів і залучити їх до активного дозвілля, до занять фізичною культурою та спортом, пояснив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг, який взяв участь у відкритті фестивалю.

   Також у рамках фестивалю нагородили переможців і призерів загальнокомандної першості ІІІ зимової та ІІІ літньої Гімназіад України 2020-2021 навчального року.