Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області – знову серед переможців!

 

 За результатами проведення обласного конкурсу «Кращий позашкільний навчальний заклад року», заклад позашкільної освіти міста Вараш ввійшов у трійку лідерів, здобувши почесне ІІ місце у номінації «Комплексний позашкільний навчальний заклад».

 

 За підсумками журі, педагогічний колектив закладу довів, що система освітнього процесу позашкільної освіти Вараша спрямована на формування пізнавальної, практичної, творчої та соціальної компетентностей вихованців та забезпечує здобуття якісної позашкільної освіти. Пріоритетним завданням діяльності закладу у 2020-2021 навчальному році є модернізація освітньої діяльності відповідно до запитів суспільства і держави та спрямована на забезпечення формування компетентностей та розвиток здібностей у дітей та учнівської молоді.

 Колектив Будинку дитячої та юнацької творчості нагороджений грамотою управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та цінним подарунком.

 Міністерство охорони здоров’я України розробило новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти. Документ набув чинності 1 січня 2021 року. 

 Попередній аналогічний документ — “Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу” (ДержСанПіН) — був розроблений ще у 2001 році, майже 20 років тому, і багато в чому вже не відповідав вимогам сучасності. 

 Отже, з 1 січня 2021 року ДержСанПіН перестає діяти, а чинним стає новий Санітарний регламент.