26-28 січня 2021 року проходить І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

 Конкурс-захист  науково-дослідницьких робіт, на противагу минулорічному, відбувається у новому, дистанційному форматі.

 Цей формат наукового спілкування сприяє створенню нових платформ та осучасненню вже існуючих складових науково-освітнього процесу.

 Нові виклики диктують нам нові реалії.

 Конкурс об'єднує школярів Вараської міської територіальної громади в інтелектуальний інтернет-зв'язок та надає можливість учням-дослідникам виявити свою творчість, винахідливість та неординарність, щоб розповісти про власні наукові дослідження, ідеї, проєкти, презентувати власні досягнення та креативні підходи до досліджень.

 Цьогоріч на конкурс подано 33 роботи у 10 відділеннях: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; філософії та суспільствознавства; історії; наук про Землю; технічних наук; математики; фізики та астрономії;  хімії та біології; екології та аграрних наук.

 Члени журі – методисти методичного кабінету закладів освіти та педагогічні працівники – у ході постерного захисту та заочного оцінювання  робіт оцінюють глибину розкриття учасником обраної теми, його обізнаність у сучасному стані сфери дослідження, уміння аргументовано відстоювати свою точку зору.

Бажаємо учням-конкурсантам творчої наснаги та нових здобутків у наукових пошуках!