Вихованці театрального гуртка «Сюрприз» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Світлана РОМАНЧУК) здобули ІІІ призове місце у обласному заочному огляді – конкурсі драматичних колективів та лялькових театрів «Талановита Україна» у номінації «найкращий драматичний колектив».

 На розгляд журі було представлено 19 творчих робіт закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Усі конкурсні програми оцінювалися за критеріями: художня постановка вистави, майстерність виконання, культура мовлення, відповідність костюма  драматичному герою, відповідність репертуару, музичного оформлення та якість запису. 

 Наші учасники представляли театралізовану виставу «Дюймовочка» за авторським сценарієм, де було задіяно 16 героїв. І - виявилися одними з кращих!

 Вітаємо з черговою перемогою вихованців театрального гуртка “Сюрприз” та їх талановитого, креативного керівника РОМАНЧУК Світлану Володимирівну! Бажаємо подальших творчих успіхів!

 07.12.2020 в ліцеї №2  відбувся  реквієм по вшануванню пам'яті загиблого воїна на сході України Максима Турика, який організовується закладом освіти щорічно, біля меморіальної дошки герою та колишньому учню і приурочений Дню Захисника України.

 До ліцею завітали рідні героя, військовий комісар Ярослав КУЗЛО, заступник міського голови Дмитро СТЕЦЮК, начальник управління освіти Олена КОРЕНЬ, військовослужбовці військової частини 3045.

 

  Зверталися до присутніх гостей і учнів військовий комісар Ярослав КУЗЛО  та начальник управління освіти Олена КОРЕНЬ, зазначивши, що нам є на кого рівнятися, а пам'ять про Максима житиме завжди.

  До меморіальної дошки присутні поклали квіти вдячності…

  Ми пам'ятаємо і наші герої не вмирають!