З Новим роком та Різдвом Христовим! З новими починаннями й новими успіхами!

 Нехай Новий рік та Різдво Христове подарують всім нам світлу надію,

 непередбачуване диво і яскраві вогники радості, квітуче здоров'я

  і принесуть щастя у кожен дім!

  За підсумками роботи закладів позашкільної освіти Рівненської області у 2020 році Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради знову здобув ІІ призове місце у номінації «комплексний позашкільний навчальний заклад».

 Вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник ЗАЙКО Марина Юріївна) з дослідницькою роботою «Традиційні українські прикраси» здобули перемогу у обласному конкурсі краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» у номінації «Із батьківської криниці».

 Вітаємо керівника та наших переможців ! Щиро сподіваємось, що досліджувати звичаї і традиції нашого народу, його історичне минуле буде вашим пріоритетом в подальшій роботі! Нових перемог! 

  29.12.2020 на базі Будинку дитячої та юнацької творчості проведено міський етап дистанційного етнографічного конкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Вараської міської територіальної громади. Музичні твори були представлені у ІІІ вікових категоріях: І – 6-10 років; ІІ – 11-14 років; ІІІ – 15 – 17 років.

  В заході взяли участь п'ять ансамблів, три дуети та  п'ять виконавців-солістів від закладів загальної середньої освіти і Будинку дитячої та юнацької творчості.

  У складі журі – керівники музичні закладів дошкільної освіти: Валентина НАЙДИЧ (НВК №10), Надія ПАМПУШИК (ЗДО №2), Ольга ПАШКО (ЗДО №11), які і визначили переможців. А ними стали:

  29 та 30  грудня   2020 року відбулися наради з керівниками закладів  та установ   освіти Вараської міської територіальної громади . Начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради  Олена Корень, працівники управління та керівники   закладів та установ освіти громади  обговорили    наступні  питання: