КАЛЕНДАР

« Листопад 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Вчителям: готові презентації

 Колектив вихованців «ЕКОБУМ» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівники І.Столярець) здобув ІІІ призове місце у ІІ (обласному) заочному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».

 Участь у заході брали 13 колективів екологічної просвіти з Володимирецького,  Березнівського, Гощанського,  Дубровицького, Зарічненського,   Костопільського, Острозького, Сарненського районів, міст Дубна, Вараша, Острога, в тому числі заклади загальної середньої освіти  об’єднаних територіальних громад:   Немовицької сільської ради Сарненського району та Вараської міської ради.

 Юні екологи звітували про просвітницьку роботу серед широких верств населення із збереження природи свого краю, підготували творчі виступи, присвячені 95-ти річчю юннатівського руху в Україні,  участь у природоохоронних конкурсах і акціях, співпрацю з державними та громадськими екологічними організаціями.

 Виступ колективу екологічної просвіти «ЕКОБУМ» Будинку дитячої та юнацької творчості висвітлював різнопланові аспекти екології, звітував про результати співпраці з органами державної влади, громадськими організаціями та про проведену просвітницьку роботу щодо збереження природи рідного краю.  Учасники підготували й ілюстративний матеріал: буклети, листівки, плакати, малюнки, фотографії, відеоматеріали, декорації про свою природоохоронну діяльність та екологічні проблеми рідного краю. Доповненням до виступу стала мультимедійна презентація, створена керівником та дітьми. І як результат – ІІІ призове місце із загальної кількості учасників!

 Щиро вітаємо наших переможців та їх керівника Ірину Столярець із чергою підкореною вершиною у екологічній просвіті! Успіхів у подальшій роботі!

 Наймолодші вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості з гуртка «Ранній розвиток дитини» (керівник Столярець Ірина Миколаївна), перемогли у Всеукраїнському дистанційному конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «БИТВА ЖАНРІВ – ART» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» (вікова категорія 3-6 років!).

 Як повідомляє сайт Будинку дитячої та юнацької творчості, рішенням журі конкурсу, вихованців нагороджено:
дипломом лауреата І ступеня - Столярця Дмитра,

дипломами лауреатів ІІ ступеня – Жданюка Івана, Рубець Анастасію та Сніжко Поліну.

 

 А керівник, І.Столярець, відзначена подякою за особистий внесок у розвиток талановитих дітей та за надану їм можливість проявити свою індивідуальність,  високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і збереження національної культури і мистецтва.
 Вітаємо наших переможців! Продовжуйте крокувати стежиною творчості, тіште новими досягненнями, працюйте над креативними ідеями та втілюйте їх у життя!