КАЛЕНДАР

« Листопад 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Вчителям: готові презентації

  Google Україна за активної підтримки МОН організовує безоплатне навчання для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за курсом «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії». Навчання триватиме з 12 до 22 листопада 2020 року.

 

  «Надання нашим вчителям можливостей опанувати навички з організації дистанційного навчання з використанням сучасних цифрових інструментів є сьогодні одним із наших ключових пріоритетів. І ми дуже вдячні представникам IT-спільноти за активну співпрацю у цьому напрямі», – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький.

  Зареєструватись на курс можна за покликанням .

  Під час навчання учасники опрацьовуватимуть матеріали з таких практичних напрямів:

  • можливості додатків Google Workspace (G Suite) при роботі з вебінтерфейсом персональних комп’ютерів;
  • використання додатків Google Workspace (G Suite) на мобільних пристроях;
  • опрацювання основних налаштувань безпечної роботи в Інтернеті.

 Програма курсу розрахована на 15 годин і складається із таких змістових частин: 

  • 5 модулів, які складаються з 2-х годин відеолекцій (можна переглядати в записі) разом з тренером; 
  • 1 година на самостійне опрацювання;
  • 1 година – складання підсумкового тесту.

 Під час навчання вчителі забезпечуватимуться методичним супроводом та консультаціями, на період навчання їм буде наданий доступ до тимчасового персонального облікового запису в реальній системі для ознайомлення з системою G Suite for Education.

 Ефективний зворотній зв'язок із учасниками курсу налаштований через системи сповіщень, здачі робіт, отримання приватних консультацій до кожного завдання в середовищі Google Класу. Окремо буде забезпечено можливість вчителям отримати консультації через спеціально організовані зустрічі з тренерами в Google Meet.

 За умови успішного проходження навчання (виконання 80% усіх запропонованих завдань та 80% правильних відповідей на запитання підсумкового тесту) учасники отримають електронний сертифікат про проходження курсу, який може бути зарахований як підвищення кваліфікації.

 Із організаційними питаннями та детальною програмою курсу можна ознайомитися за покликанням .

  05.11.2020 на території відкритого майданчика паркової зони міста Вараша відбувся загальноміський збір лідерів міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» за участю дітей, педагогів, представників громадськості міста.

Захід відкривали голова міської ради старшокласників «Ватра» Б.Хлібович та начальник управління освіти О.Корень, висловивши власні бачення роботи і співпраці у поточному навчальному році та перспективи на майбутнє. Привітав учасників та пригостив смаколиками і гарячим чаєм  підприємець та громадський активіст Ю.Рабий.

Для подальшої роботи сформовані  центри «Булава», «Відкриті долоньки», «Дозвілля», «Здоров’я», «Всезнайка», «Шанс» та «Дзвін», керівники яких представили депутатів міської ради старшокласників від закладів загальної середньої освіти (даючи коротку характеристику лідерських якостей кожного).  Далі - організували роботу у воркшопах, де впродовж визначеного часу лідери підготували і представили власні міні-проєкти щодо змін на краще у Вараській міській об'єднаній  територіальній громаді. Ідеї були найрізноманітніші – від вирішення питання прилаштування безпритульних собак та збору пластику для придбання корму для них  - до облаштування багатофункціонального майданчика, там, де містяни не дочекаються будівництва шостої школи. Цікавими і сподіваємось, корисними були ідеї організації вуличних майстер-класів для жителів громади по наданню першої домедичної допомоги, організації толоки щодо прибирання правого берегу річки Стир, дозвілля в умовах пандемії… А лідери із села Заболоття запропонували нашій владі облаштувати дозвіллєві майданчики і для жителів села.     

 Цікавою для дітей і було виконання вправи «Сліпий поводир», яку організували і провели випускники шкіл, колишні активісти міської ради старшокласників.

 А натхненниками і організаторами заходу були педагоги Будинку дитячої і юнацької творчості – О.Стадник, заступник директора, координатор роботи міської ради старшокласників «Ватра» та культорганізатор С.Романчук.

  Отже, старт, незважаючи на неодноразове перенесення заходу, виявився вдалим. Сподіваємося, що всі ідеї, задуми, маленькі і великі проєкти наших лідерів будуть реалізовані!