КАЛЕНДАР

« Листопад 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Вчителям: готові презентації

 В листопаді-грудні 2020 року заклади освіти Вараської міської об'єднаної територіальної громади продовжують роботу щодо участі у благодійних акціях:

- «Копійки рятують життя» («Скарбниця надії») по збору копійок ( в тому числі і тих, що вийшли із вжитку). Кошти будуть обмінюватись у банках та перераховуватись на лікування онкохворих дітей;

- 14-18.12.2020 - «Миколай мандрує Україною» під гаслом «Добро врятує світ» щодо виготовлення оберегів, малюнків, привітань солдатам ООС та збору речей (для дітей і дорослих), книг українською мовою, по-можливості, подарунків дітям (канцелярське приладдя, іграшки тощо), які проживають поблизу лінії розмежування в Луганській області.

 Доставку до місця призначення організовують волонтери міста Вараша.

 Всіх бажаючих взяти участь просимо звертатись до адміністрацій закладів освіти.

 Творити добро – легко! Долучайтесь!

 Сорок п’ять років тому, 16 листопада 1975 року маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого, двоповерхового, світлого і просторого дитсадка, а оченята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство.

 За роки існування заклад виховав і випустив в широкий світ не одну тисячу своїх малят - майбутніх економістів, співаків, будівельників, військових, політичних діячів і просто хороших людей.

 Заклад дошкільної освіти – це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для свого розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись, якщо дитина живе з честю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов. Створити такий світ можуть тільки справжні майстри, які щодня віддають частинку свого серця та любові дітям.

 Висловлюємо найщиріші побажання колективу закладу! Нехай радість, щастя та добро наповнюють серця всіх, хто натхненно тут працював і нині трудиться, допомагаючи нашим малюкам рости і розвиватися!

Віримо, що заклад відсвяткує ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім скарбом для наступних поколінь!