КАЛЕНДАР

« Листопад 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Вчителям: готові презентації

 13.11.2020 стартував проєкт міської ради старшокласників «Ватра» - «Чистий берег» під гаслом «Погляд у чисте завтра» щодо прибирання правого берега річки Стир поблизу міста Вараша, який проходитиме у кілька етапів і завершиться 20.03.2021 у Всесвітній день Землі.

 

 Рішення про участь у заході прийнято на зборі лідерів 05.12.2020 (автор проєкту – учень ліцею №1 Ананій Рабий).

 

 Участь беруть лідери міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» від закладів загальної середньої освіти та Будинку дитячої та юнацької творчості та всі бажаючі. Координують роботу дітей заступник директора Будинку дитячої та юнацької творчості О.Стадник, культорганізатор С.Романчук, заступники директорів та педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти.

 Активним учасником є громадський активіст Юрій Рабий, який взяв на себе добровільне зобов'язання  щодо вивозу сміттєвих пакетів, що будуть збирати діти впродовж всіх етапів акції.

 Учні пропонують долучитися до участі у проєкті і депутатів Вараської міської ради у зручний для них час!

 А якщо будуть цікаві ініціативи на користь нашої громади від міської ради, депутати ради старшокласників готові прийняти виклик!

Ми – за співпрацю, на благо громади!

 В листопаді 2020 року підбито підсумки участі закладів загальної середньої та позашкільної освіти в обласному заочному етапі Всеукраїнської  природоохоронної акції «Горлиця звичайна - птах 2020 року».

  Проведення даного заходу сприяло приверненню уваги дітей до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, вивченню учнями біологічних особливостей птахів цього виду, організації моніторингу чисельності виду на певній території та залученню до активної природоохоронної роботи.

 

 На конкурс представлено  роботи учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Володимирецького, Гощанського, Дубенського, Костопільського, Радивилівського, Рівненського, Рокитнівського,   Сарненського районів, міст Рівного та Вараша, а також роботи вихованців закладів освіти об’єднаних територіальних громад: Бабинської сільської ради Гощанського району, Малолюбашанської сільської ради Костопільського району, Старосільської сільської ради Рокитнівського району, Клесівської селищної ради Сарненського району.

 Серед чисельних учасників, визнано переможцем та нагороджено дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, вихованця гуртка «Домашні улюбленці» Будинку дитячої та юнацької творчості

ГЕРАСИМЧУКА Таіра, керівник Тетяна СТОЛЯРЧУК. Робота, що була представлена на конкурс вирізнялась високим художнім рівнем, креативністю та оригінальністю, що свідчать про високу майстерність як вихованця, так і професіоналізм керівника.

 Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших успіхів у природоохонній діяльності та нових перемог!

  12.11.2020 в ліцеї №5 біля меморіальної С.Тарасюка відбулася лінійка-реквієм по вшануванню пам'яті загиблого героя.

  Цього річ захід не був, як зазвичай, масовим у зв'язку з правилами адаптивного карантину, однак, до закладу завітали і міський голова О.Мензул, начальник управління освіти О.Корень,  учасники АТО та ООС, представники від військової частини 3045, міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

  Хвилюючим було звернення до присутніх ветерана АТО В.Конопко, який, звертаючись до дітей і всіх присутніх, закликав завжди пам'ятати, якою ціною заплатив Сергій і тисячі таких як він, за наше право жити у рідній Україні.

 Про ціну зупинки ворога на сході і важливість жити і творити у власній державі, а не стати колонією загарбника-сусіда, наголошували і міський голова О.Мензул та комісар міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Я.Кузло.

  Зворушливо та проникливо під час заходу звучала патріотична пісня з вуст учениці ліцею №5 Ангеліни Набухотної.

  А на завершення - всі присутні вшанували пам'ять С.Тарасюка та всіх полеглих воїнів у російсько-українській війні хвилиною мовчання.

Вічна і світла пам'ять!