Анонс подій

Анонс подій

07.12.2020 в ліцеї №2 відбудеться реквієм по вшануванню пам'яті загиблого воїна на сході України Максима Турика.

Початок о 11.00 годині.

  12.11.2020 о 11 годині 30 хвилин в ліцеї №5 біля меморіальної С.Тарасюка відбудеться вшанування пам'яті загиблого героя АТО.

У День української писемності та мови, 9 листопада, відбудеться ювілейний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Спецпроєкт розпочнеться о 9 годині ранку, а о 9.15-9.30 буде диктуватися вже сам текст, –  повідомляється на сайті Українського радіо.

Почути диктант можна на Українському радіо (перший канал) та на радіо Культура (третій канал). Дивитися – на телеканалах UA:Перший та UA:Культура, або ж скористатися платформами Facebook та YouTube: сторінкою Українського радіо чи сторінкою Суспільного мовлення.

Охочі зможуть долучитися до написання радіодиктанту упродовж дня. Ролик із начитаним текстом буде доступний на анонсованих онлайн-платформах.

Написані тексти можна надсилати на адресу: Київ 1001, Хрещатик, 26, Українське радіо, «Радіодиктант».  Штепмель  на листі має бути не пізніше 10 листопада. Також  тексти можна відправляти на електронну адресу: rd@ukr.radio.

11 листопада текст диктанту буде розміщений на сайті та сторінці Українського радіо у соціальній мережі Facebook.

 Команда дітей «Молодь «Беz обмежень» (керівник) Закладу загальної середньої освіти села Заболоття пройшла відбірковий етап Всеукраїнського проєкту «Відкривай Україну» і 07-08.11.2020 буде презентувати власний проєкт у півфіналі, в онлайн-режимі.

 Школярі на належному рівні представили проєкт та виконали всі обов'язкові програмні завдання. А напрямком роботи обрали – розвиток екологічної культури в громаді села Заболоття. Учні самостійно опитали мешканців села, підготували та провели лекції на тему школи пластику та поліетилену, організували акції збору макулатури та зарядних пристроїв та домовились про їх переробку. А ще, в рамках проєкту, виготовляли багаторазові торбинки та розповсюджували їх та інформацію про користь і перевагу багаторазових альтернатив…

 Бажаємо перемоги команді «Молодь «Беz обмежень» і сподіваємося, що їх хорошу ініціативу підтримають подібними акціями і школярі Вараша!

Дата проведення: 16 жовтня 2020 року

Час та місце проведення: 14.00-16.00, лісопаркова зона міста

Учасники збору: лідери міської ради старшокласників «Ватра», представники громадськості, педагоги-організатори, заступники директорів з виховної роботи.

До 14.00 – збір у лісопарковій зоні міста

14.00-14.30

Відкриття міського збору лідерів учнівського самоврядування «Ватра»Богдан ХЛІБОВИЧ, голова міської ради старшокласників «Ватра», Олена КОРЕНЬ, начальник управління освіти.

Представлення голів центрів учнівського самоврядування:

«Булава», Вараський ліцей № 1; «Відкриті долоньки», Вараський ліцей № 2; «Дозвілля», Вараський ліцей № 3; «Здоров’я», Вараський ліцей № 4; «Всезнайка», Вараська Гімназія; «Шанс», Заболотівська Гімназія; «Дзвін», Будинок дитячої та юнацької творчості.

14.30-15.00

Робота у воркшопах «Час для природи»:

«Змінюй у собі» (протидія булінгу, кібербулінгу) – центр «Здоров’я», Вараський ліцей № 4;

«Інструмент тімбілдінгу – гра. Лідерство та командотворення» –   гурток для старшокласників «Пізнай себе» Будинку дитячої та юнацької творчості;

«Дорога до себе» – Ілона РАБА, молодіжний активіст;

«Мистецтво вести за собою» – центр «Скарбничка», Вараський ліцей № 5;

«Дамо природі шанс» – центр «Шанс», Заболоттівська гімназія.

15.00-15.30

Робота та представлення міні-проєктів «Не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно – подай пропозиції щодо розвитку міста»:пам’ятайте, що головною складовою у Вашій участі є безцінна ідея, яка може бути реалізована за підтримки міської влади!

15.30-15.45

Вправа «Сліпий і поводир»

15.45-16.00

Підведення підсумків. Екологічна руханка. Гарячий та солодощі.

 

ОРГАНІЗОВУЄМО! ВЧИМОСЯ! ДІЄМО! ПРАЦЮЄМО!

 Гуртки та творчі об’єднання Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області розпочинають свою роботу з 15 вересня 2020 року.

Набір дітей та учнівської молоді продовжується.

 Бажаючих знайти заняття до душі, творчий педагогічний колектив чекає за адресою: м-н Перемоги, 23, м. Вараш, Рівненська область, 34400, тел. (03636) 2-32-70.

Пам’ятаймо, що діти мають розвиватися всебічно, а творчість – невід’ємна частина цього.

Обирайте відповідний напрям та гурток, який може стати другою домівкою для дитини на декілька наступних років!

З метою популяризації роботи Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області та позитивного вирішення актуальних питань функціонування та розвитку системи позашкільної освіти в місті Вараш, запрошуємо приднатися до групи у Фейсбуці: Будинок дитячої та юнацької творчості м.Вараш

https://www.facebook.com/groups/316560962887766

Якщо Ви бажаєте співіснувати у єдиному інформаційному просторі з Будинком дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради – станьте активним відвідувачем сайту http://bdut.varashosvita.rv.ua/

 

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://varashosvita.rv.ua/anons-podiy.html#sigProGalleria3ca95dbbbe

  18 серпня 2020 року буде проведена Всеукраїнська серпнева конференція для педагогічних працівників онлайн. Ключовою темою щорічного освітянського форуму буде: «Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021». 

Час проведення: 9:00 - 13:00. 

  Онлайн-трансляція конференції буде відкрита для всіх без попередньої реєстрації на сторінках МОН у Facebook та YouTube. Учасники зможуть поставити запитання спікерам у коментарях під трансляцією. 

  У межах заходу спікери обговорять: 

  • особливості організації протиепідемічних заходів у закладах освіти у період карантину;
  • рекомендації щодо організації освітнього процесу 2020-2021 н.р. в дитсадках, школах  в умовах пандемії;
  • міжнародні стандарти повернення шкіл до навчання в умовах пандемії.

Попередня програма заходу за посиланням.

Долучайтесь!

  Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради доводить до відома учасників освітнього процесу, що з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)  медичні огляди для учнів 2-11 класів до 01.09.2020 проводитися не будуть.

  Медичні огляди для першокласників будуть проведені згідно окремого графіка, надісланого у заклади загальної середньої освіти.

  Про час і місце проведення медичних оглядів для учнів перших класів просимо звертатись безпосередньо в школи.

  Серпнева переносна педагогічна студія (не) конференція педагогічних працівників з теми «Від старту – до успіху: Рік математичної освіти в закладах освіти Вараської міської об'єднананої територіальної громади» відбудеться 

20.08.2020 на території Заболоттівської ЗОШ.

     Початок о 9 годині 30 хвилин.

 Українське ядерне товариство (УкрЯТ) організовує серію онлайн-зустрічей July 21, 2020

 Українське ядерне товариство (УкрЯТ) організовує серію онлайн-зустрічей для молоді та абітурієнтів зі студентами і випускниками профільних для ядерної галузі університетів, а також молодими фахівцями підприємств атомної енергетики. 23 липня 2020 року о 17:00 відбудеться перша онлайн-зустріч УкрЯТ «Шлях до кар'єри в атомно-енергетичній галузі», яка буде присвячена вибору спеціальності і навчання в профільних для атомної енергетики закладах вищої освіти, проходження практики та стажування на об'єктах атомної енергетики. Під час онлайн-зустрічей учасники зможуть прослухати презентації, поспілкуватися зі студентами і молодими спеціалістами, отримати відповіді на всі питання щодо вибору спеціальності, вступу та навчання в університеті, працевлаштування та побудови професійної кар'єри в атомній енергетиці України. На зустрічі запрошуються абітурієнти, які вже визначилися з майбутньою професією, їх батьки, а також школярі, яким цей вибір ще належить зробити.

 Зустрічі будуть проходити в режимі он-лайн на платформі Google Meet. Для участі у зустрічах необхідна попередня реєстрація і аккаунт Gmail (Google).

 Зареєструватися можна за посиланням: forms.gle/b7FEZ85ueoZjr4ae7.

Реєстрація триває до 23:59 22 липня 2020 року. #Atomprofspilka #Atomprofinfo https://www.facebook.com/292010297797326/posts/1253696318295381/?d=n

Інженер ІІ кат. УК Железняк О. О. 62-4-45

 16.07.2020 на відкритому майданчику Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 з дотриманням належних протиепідемічних заходів відбудеться урочисте вручення золотих і срібних медалей та грошових винагород 43 випускникам 11-х класів закладів загальної середньої освіти. Початок о 10 годині 30 хвилин.

 Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, повідомляє про те, що засідання атестаційної комісії управління освіти будуть проводитись в «он-лайн режимі» відповідно до графіка роботи атестаційної комісії управління освіти на 2019-2020 навчальний рік, а саме:

  31.03.2020 - атестація керівників, заступників керівників установ та закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради, методистів комунальної установи «Кузнецовський методичний кабінет закладів освіти».

    07.04.2020 – атестація педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, Вараської гімназії.

  08.04.2020 – атестація педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти с. Заболоття, закладів дошкільної освіти міста, навчально-виховних комплексів №1 і №10, закладу дошкільної освіти с. Заболоття, Будинку дитячої та юнацької творчості, Вараського інклюзивно-ресурсного центру, Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А. Матвієнко, Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

         Засідання атестаційної комісії управління освіти будуть проводитись дистанційно.

 25.02.2020 в залі засідань управління освіти відбудеться чергове засідання міської батьківської ради з порядком денним:

1. Про затвердження плану роботи міської батьківської ради на 2020 рік.

2. Особливості формування інклюзивного освітнього середовища для забезпечення всебічного розвитку дитини в закладах освіти міста.

3.Організація харчування в закладах дошкільної освіти: реалії і можливості.    

4. Організаційна робота з питань підготовки та проведення міського батьківського форуму.

5. Різне.

   Початок о 17 годині 30 хвилин.

   Всіх зацікавлених учасників освітнього процесу запрошуємо взяти участь.   

   Запрошуємо взяти участь у культурно-освітніх подорожах Всеукраїнської громадської організації «Серце до серця». За підсумками поїздок/семінарів учасникам видається сертифікат міжнародного зразка із зазначенням академічних годин.

  Інформація про умови участі в міжнародних культурно-освітніх заходах у вкладенні.

21 січня 2019 року буде проведено міський фестиваль-конкурс колядок і щедрівок  «Різдвяні піснеспіви» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Місце проведення – актова зала Вараської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Початок о 14.00 год.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Міські урочистості, приурочені Дню працівників освіти, відбудуться 04.10.2019 в Центрі дозвілля „Лісова пісня”.

     Початок о 14.00 годині.

 Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області з метою розвитку пізнавальних інтересів і творчих здібностей дітей, організації змістовного дозвілля, забезпечення співпраці педагогів, дітей та батьків, запрошує класників керівників, педагогів-організаторів, вихователів закладів освіти провести виховні години на базі закладу позашкільної освіти.

Дні відкритих дверей Будинку дитячої та юнацької творчості проходитимуть щоденно з 02.09.2019 по 13.09.2019.

Години проведення: 09.00-13.00, 14.00-17.00.

 

02 вересня 2019 року в закладах загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради буде проведено свято Першого дзвоника. За шкільні парти сядуть 5829 учнів, з них – 599 першокласників.

 Дзвенить перший дзвінок, киплять свіжі емоції - це свято, День знань! Вітаємо всіх, вчителів та учнів з новим навчальним роком. Нехай він буде легкий і насичений. Нехай розкриються нові таланти, засвоїться навчальний матеріал і на відмінно здадуться контрольні

 Легкості в новому навчальному році. Дружної атмосфери, цікавих подій, чудових відміток і постійного прагнення бути краще, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров'я, терпимості і чудових результатів!

 

  Управління освіти  виконавчого комітету  Вараської міської ради повідомляє, що   19 серпня   2019 року відбудеться нарада з керівниками закладів та установ освіти територіальної громади Вараської міської ради  . Початок  наради об  11.00 годині в актовій залі  управління  .

 

№ з/п

Назва навчального закладу

Дата, час та місце проведення свята Останнього дзвоника

Дата, час та місце проведення вручення документів про освіту

9 клас

11 клас

1.

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

25.05.2019, 10-00, школа

14.06.2019,10-00, школа

29.06.2019, 18-00, Палац культури

2.

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

25.05.2019, 10-00, школа

14.06.2019,11-00, школа

28.06.2019, 15-30, Палац культури

3.

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

25.05.2019, 10-00, школа

14.06.2019,12-00, школа

27-28.06.2019,15-00 школа

4.

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

25.05.2019, 10-00, школа

14.06.2019,15-00, школа

29.06.2019,13-30, Палац культури

5.

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

25.05.2019, 9-30, школа

14.06.2019,11-00, школа

29.06.2019, 15-40, Палац культури

6.

Вараська гімназія

25.05.2019, 9-00, «Гімназійна ватра», лісовий масив

14.06.2019,18-00, гімназія

28.06.2019, 18-00, Палац культури

7.

Заклад загальної середньої освіти с.Заболоття

25.05.2019, 9-30, школа

16.06.2019,10-00, школа

29.06.2019, 18-00, Будинок культури

Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області щиро запрошує на підсумковий творчий звіт «Країна творчості звітує»!

 Дата проведення: 20.05.2019

Початок: 18.00 год.

Місце проведення: Палац культури ім.Лесі Українки ВП «Рівненська АЕС».
Вхід вільний.

 На Вас чекає яскрава програма, виступи юних талантів хореографічного, сценічного та вокального жанрів.

 Будемо раді бачити кожного!

     16-17.05.2019  відбудеться міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово – патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).

   Відкриття заходу відбудеться на території військової частини 3045 16.05.2019 о 12.00 годині, де будуть проведені і конкурс „Впоряд” (стройова підготовка) та змагання по стрільбі.

   Таборове містечко буде розміщено на території лісового масиву поблизу залізничної платформи міста Вараша, де впродовж 16-17 травня 2019 року будуть організовані конкурси – змагання „Смуга перешкод”, „Спортивне орієнтування”, „Саперна підготовка”, „Метання гранати”, „Соціальна реклама”, „Кашовари”, „Таборування”, „Відун”, „Перетягування линви”, „Рятівник”. .

 Творчість, талановитість, неперевершеність, витонченість... Які вони? Де їх витоки та рівень довершеності? Що живе в середині тих, хто гордо називає себе «творчою особистістю»?..

 Вихованці зразкового художнього хореографічного ансамблю «Пірует» під керівництвом Махоріної Ольги Павлівни та гуртка сучасного спортивного танцю «Едем», керівник Грицай Ольга Миколаївна, запрошують на творчий вечір «Весняний зорепад».

 Подія відбудеться у Палаці культури ВП «Рівненська АЕС» ім.Лесі Українки 02.03.2019 о 16.00 год.

Вхід вільний 

ВПРОДОВЖ 22-25.01.2019 з 900 до 1800 В БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ВІДВІДАТИ ФОТОВИСТАВКУ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

„УКРАЇНА  – ЦЕ МИ!”, приурочену

ДНЮ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ .

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

        Захід відбудеться 15.01.2019 в приміщенні актової зали Вараської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Початок о 14.00 годині.

     Заявки на участь у фестивалі - конкурсі подавати до 14.01.2019 в Будинок дитячої та юнацької творчості.

 06.12.2018 в ЗОШ №2 відбудеться відкриття меморіальної дошки Максиму Турику, колишньому учню школи, загиблому воїну в зоні проведення бойових дій на сході України.

Початок о 13 годині 30 хвилин.

 В рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня)

запрошуємо небайдужих долучитися до акції «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя» під гаслом «Живи відповідально – дій солідарно!»

Акція відбудеться 30 листопада  2018 року  о 15.30 годині

на Майдані Незалежності.

(Із собою мати червону повітряну кульку та червону стрічку, які є символами проти СНІДу)

 

 Вихованці гуртка для старшокласників «Пізнай себе» 

 Будинку дитячої та юнацької творчості

Сторінка 1 з 3

ПУБЛІКАЦІЇ

КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31